cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dobila tardečo, boli ko hudič!

clock-img

13.09.2005, 08:38

clock-img

spacey

pencil-img

2359

No sej že naslov pove o čem se gre, ampak mene predvsem zanima kaj lahko vzamem proti bolečinam, ker tamalega še vedno tu in tam čez dan podojim? Boli me pa tako, da sem se spet, po 5ih mesecih, spomnila na popadke .. v križu me trga, tako da joj in v sprednjem delu, da čutim kako se mi lušči kri. Groza!

Ok, doma imam Buskopan 10mg še od nosečnosti, pa me zanima če lahko vzamem kako tbl.?

Lp .. nesrečna spacey, k je tardeča že tu...

clock-img

13.09.2005, 08:43

clock-img

CatJa

pencil-img

5068

Ko sem jo jaz dobila 1. po porodu, sem tudi mislila, da me bo konc. Mislim, da sem se posluzila Lekadola, ni pa tako zelo ucinkovit.

clock-img

13.09.2005, 08:48

clock-img

spacey

pencil-img

2359

CatJa, hvala .. Samo meni Lekadol pade na želodec, tako da odpade...

clock-img

13.09.2005, 08:52

clock-img

A-N-J-A

pencil-img

2557

Milim da lahko vzameš vse kar ima na koncu - ol.Lekadol,Panadol...Meni ful pomaga Panadol.
Meni se pa glih končuje ta ,me pa začuda ni zelo bolel .
a je Liam kaj občutil,da si dobila.Moja se ni nič pritoževala.

clock-img

13.09.2005, 09:49

clock-img

spacey

pencil-img

2359

O Anja hvala. Bom vzela en Panadol .. Liam se pa nič ne pritožuje .. sicer se pa midva malo dojiva, ker ni ne vem kaka zaloga mleka bolj za pocartat in zaninat.

clock-img

13.09.2005, 10:07

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Še ena, ki trenutno zelo sočustvuje s tabo. Lih sem tuhtala na to, da so me pred dobrim letom lih tako boleli popadki v križu. Ma, jaz ne vzamem nič. Pa trpim.

clock-img

13.09.2005, 23:21

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Vem, da ni prijeten predlog, ampak meni je še večkrat "rešil" življenje - KETONAL svečke (po moje ne vplivajo na dojenje, če si jih vstaviš analno).. Čez pol ure primejo, potem pa lahko VSAJ 6 ur dobesedno plešeš..

Vem iz izkušenj, ker sem imele ubitačne M preden sem začela jemat kontracepcijske tabletke, pa so me na injekcije vozili vsaki mesec zaradi bolečin (stara pa sem bila 10 let - človek postane kar depresiven ko pomislim kako dolgo že prenašam to sranje).. Je moja mama hodla v lekarno po svečke, ker jih meni ne bi dali.. To je bil edini način da sem se izognila injekciji.. Ko sem začela s tabletkami je bilo veliko bolje.
Zdaj se sicer več ne dojiva, M pa še nisem dobila Tako da čakam kaj bo.. Upam, da ne bo prehudo.. Ko bo pa konec pa bom spet šla na tabletke - ni variante, da bi spet hodla na injekcije..

clock-img

15.09.2005, 10:34

clock-img

spacey

pencil-img

2359

Mene že tri dni seka v križu, jajčnikih in maternici. Pijem Panadol in je malo boljše, ampak zakaj hudiča me že tri dni tako boli?! Da o poplavi med nogami niti ne govorim... Kaj takega, pa res še nikoli .. če moram ponoči imet tiste "nočne uiber dolge vložke", ki jih še nikoli v življenju nisem imela?! Ajoj, me zanima koliko časa oz. dni jo bom imela...

Bobek hvala za nasvet, ga bom pri naslednji (če bo spet tako hudo) uporabila.

clock-img

16.09.2005, 21:27

clock-img

beba76

pencil-img

2059

Jaz sem tudi prvič po dolgem času dobila tega - mali je star 6 mesecev.
Mene poleg "popadkov" mučijo še neznosne bolečine v nogahM kot da me bolijo žile. Sem Pušenjaku pisala, kaj bi bilo to, pa mi je odgovoril, naj grem do osebnrga zdravnika in naj me da na preiskave. A ma še ktera podobne bolečine?

clock-img

16.09.2005, 21:47

clock-img

žiža

pencil-img

1361

Evo še ena, ki komaj na nogah stoji. Mene tud tako svinjsko noge bolijo, prov žile ja. Jih imam ves čas dvignjene (noge). Drugač pa meni kamelični čaj pomaga za krče.   

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem