cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Divje meso ob šivih

clock-img

20.07.2006, 12:20

clock-img

SAJA

pencil-img

93

ali se je še kakšni od vas naredil  divje meso ob šivih in ste šle žgat,ali je kaj bolelo

clock-img

20.07.2006, 12:29

clock-img

srki

pencil-img

9222

 
Divje meso je imel Aljaž in sicer mu je začelo rasti iz popka, star je bil malo več kot mesec dni. Šli smo žgat, mali ni niti pisnil, čeprav sem se bala da bo jok, ker to baje boli. No, naš je bil tiho kot miška.  

clock-img

20.07.2006, 12:55

clock-img

SAJA

pencil-img

93

ne, to sem mislila za sebe, ne pri otroku,tam kjer si šivan.

clock-img

20.07.2006, 13:08

clock-img

bori1

pencil-img

156

Jest sem imela tole "divje meso" po 1 porodu iz rite - hemoroidi in so žgali in ni prehudo bolelo. Samo imaš potem kar nekaj časa opravit s kako so rekli,... "preprečevanjem ponovitve?",... no ja, ne bo ti hodega, vsekakor slabše ne bo,...

lp, bori1

_____________________________

Moje življenje je popolno. Imam 3 ljubezni;
1. prekrasno hčerko Marušo - 4 leta,
2. pridnega sinčka Matica -12.06.2006 in
3. prekrasnega moža, ki mi je prejšnji alineji omogočil,...

clock-img

20.07.2006, 13:12

clock-img

srki

pencil-img

9222

Saj vem, da si spraševala za sebe in za otroka, hotela sem ti samo povedti, da ni jokal in ga potem tudi očitno ni bolelo.

clock-img

20.07.2006, 14:52

clock-img

darjatimci

pencil-img

1828

To divje meso kot praviš je lahko posledica hemeroidov ali pa šlampasto zašita rana.Najprej je treba ugotoviti kaj je,jaz imam od hemeroidov in enkrat se opazi in čuti drugič pa ne,zaenkrat pa še nisem šla tega odstranjevat.

clock-img

21.07.2006, 17:39

clock-img

SAJA

pencil-img

93

Meni sta se naredila tik pred vstopom v nožnico in še eden mal nazaj.kot eni izrastki.

clock-img

21.07.2006, 20:15

clock-img

doroteja23

pencil-img

887

Saja tudi jaz imam en tak izrastek. Me pa včasih zelo moti. Tak da ko grem naslednjič k ginekologu bom vprašala kaj naj.

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

clock-img

21.07.2006, 20:20

clock-img

Anonimen

Tudi meni se je po šivanju pojavilo to divje meso, in sicer čisto ob vhodu v nožnico user posted image  . To se mi je zgodilo zaradi premalo počitka in prevelike aktivnosti po porodu. Ginekolog mi je to lepo požgal in od takrat me tudi bolelo ni nič. Je pa tako, da sam poseg skoraj nič ne boli, ti pa itak reče, da opozori, ko začutiš bolečino in potem raje to dvakrat ponovi in brez bolečin. Zoprno je samo na začetku ob obiskih WC-ja. Nič se ne bojte tega posega, ker je pravo olajšanje!!!

clock-img

21.07.2006, 20:48

clock-img

doroteja23

pencil-img

887

anonimna, a to ti naredi tvoj osebni ginekolog?

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

clock-img

21.07.2006, 21:08

clock-img

jakaracman

pencil-img

2011

Jaz sem imela tudi podobno, sem dobila napotnico od gin.šla  na urgenco in so mi tam v lok. anasteziji to porezali, nič ni bolelo, so rekli, da se lahko ponovi.

clock-img

21.07.2006, 21:11

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: srki


Divje meso je imel Aljaž in sicer mu je začelo rasti iz popka, star je bil malo več kot mesec dni. Šli smo žgat, mali ni niti pisnil, čeprav sem se bala da bo jok, ker to baje boli. No, naš je bil tiho kot miška.  



Pri nas je bilo čisto isto.  Očitno ne boli, vsaj izgledalo ni.

clock-img

23.07.2006, 10:34

clock-img

SAJA

pencil-img

93

Hvala za odgovore.ja meni je rekel ginekolog, da bo kar v ambulanti naredil. 

clock-img

23.07.2006, 23:03

clock-img

Anonimen

Ja Saja, to ti naredi tvoj ginekolog in traja le nekaj sekund, zato se nikar ne boj, ker res ni nič hudega, ti pa močno olajša nadaljnje življenje!! user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem