cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dieta Vide Petrovčič

clock-img

05.03.2008, 18:58

clock-img

leonida

pencil-img

174

Ali je katera shujšala po tej dieti ? Kdaj prvi rezultati ?

clock-img

05.03.2008, 19:03

clock-img

mayy

pencil-img

321

Ta dieta je nekaj med ločevalno in montignacem.

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

05.03.2008, 19:08

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mayy

Ta dieta je nekaj med ločevalno in montignacem.


Tudi jaz sem to slišala.
Mislim, da ni odkrila neke tople vode. Mogoče je pa kak dodaten recept noter.

clock-img

05.03.2008, 19:22

clock-img

leonida

pencil-img

174

katera ve,po kolkem času so rezultati ?

clock-img

05.03.2008, 19:26

clock-img

Anonimen

Jaz žal ne vem.user posted image

clock-img

05.03.2008, 19:28

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Mislim, da je po Montignacu. Ampak ful strogo.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

05.03.2008, 19:30

clock-img

mayy

pencil-img

321

Ne vem. Pri vsakem zdravem prehranjevanju gre bolj počasi. Drugače pa poglej vprašaj punce k hujšajo po montignacu.
Jaz hujšam po ločevalni in sem v 60 dneh izgubila 6.5kg.

Odvisno je tudi koliko kg moraš izgubiti.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

05.03.2008, 19:30

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

Pa zraven je bila ves čas tečna - no ja, še bolj kot ponavadi oz. pred dietouser posted image  Mogoče jo je sitnoba dol neslauser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

clock-img

05.03.2008, 19:33

clock-img

urška

pencil-img

3136

Tukaj si lahko prebereš na kratko o tej dieti. Jaz sem načeloma hujšala po njej. no ne prou z recepti iz te knjige, ampak sem si jih malo priredila. od julija so decembra sem shujšala prbl. 25 kg. je pa res, da je pri vsaki dieti tako, da se moraš tega novega reda potem držat. s tem da, to ni dieta, ampak je zdrav način življenja oz. prehranjevanja.
meni tako prehranjevanje zelo odgovarja. ti svetujem da prebereš knjigo.

< Sporočilo je popravil urška -- 5.3.2008 19:37:06 >

clock-img

05.03.2008, 21:02

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Urška, saj to je Montignac.user posted image

Pa čestitke tebi za - 25 kg v tako kratkem času.

Jaz se prehranjujem po Montiju od 1.1. letos in sem do sedaj oklestila 16 kg. Upam, da mi do konca leta uspe še 2x  toliko. Se je tudi tebi vmes ustavljalo ali si skoz enakomerno hujšala? Kako je sedaj z vzdrževanjem teže? Se skoz držiš ali se kaj pregrešiš?


< Sporočilo je popravil snorlax -- 5.3.2008 21:04:37 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

05.03.2008, 21:39

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Se mi zdi, da ni čist po Montignacu. Ona je imela zajtrke bolj po 90 dnevni. Sadje in nič drugega do kosila.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

05.03.2008, 21:51

clock-img

urška

pencil-img

3136

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Urška, saj to je Montignac.user posted image

Pa čestitke tebi za - 25 kg v tako kratkem času.

Jaz se prehranjujem po Montiju od 1.1. letos in sem do sedaj oklestila 16 kg. Upam, da mi do konca leta uspe še 2x  toliko. Se je tudi tebi vmes ustavljalo ali si skoz enakomerno hujšala? Kako je sedaj z vzdrževanjem teže? Se skoz držiš ali se kaj pregrešiš?



no jaz montignaca ne poznam tok natančno. sem mislila, da je njegova fora to ločevanje. ker pri tej dieti ne gre tolko za ločevanje, kot za to, da ena živila izločiš iz jedilnika. tle gre predvsem za belo moko in sladkor.

pri meni je blo tkole: na začetku sem v zelo kratkem času zgubila veliko kg. in sploh  mi ni bilo težko. ker sem imela res veliko preveč. in pri meni je vedno tako, da na začetku z lahko veliko zgubim. no ko se je to ustavilo sem začela enakomerno hujšat. počasi. nisem jedla kruha, pašte, krompirja, nič sladkega. no potem je prišel december. in sem si tam pa tam privoščila kak posladek. in ker se ta december še ni končaluser posted image sem ravno prejšnji teden spet začela malo bolj strogo. ker imam še vedno ene 15 kg preveč. to moram zdej počas do poletja 'pospravt.'user posted image
tko da težo ki sem jo imela novembra sem u bistvu držala do sedaj. je pa res da še vedno ne jem kruha pašte krompirja. sladkarije me pa premamijouser posted image

je pa res, da če bi se prehranjevali po tej dieti ne bi bilo toliko povišanega holesterola in ostalih bolezni ki pridejo od nepravilne prehrane. ker tko u bistvu lahko ješ skoz. dieta, ki je napisana v knjigi (prou recepte maš noter) traja sicer 4 tedne. in ve tem času se navadiš 'nove' prehrane in ti ta način nekako preide v kri.

seveda čestitke tudi tebi za -16 kg. držim pesti, da ti rata tako kot si si zamislila.


< Sporočilo je popravil urška -- 5.3.2008 21:52:24 >

clock-img

06.03.2008, 11:48

clock-img

Natyy

pencil-img

309

IZVIRNO SPOROČILO: urška
.od julija so decembra sem shujšala prbl. 25 kg.



Punca kapo dol za tak uspeh. Resnično si dobra. Verjetno si se tudi veliko rekreirala?

clock-img

06.03.2008, 13:25

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Urška, saj to je Montignac.user posted image

Pa čestitke tebi za - 25 kg v tako kratkem času.

Jaz se prehranjujem po Montiju od 1.1. letos in sem do sedaj oklestila 16 kg. Upam, da mi do konca leta uspe še 2x  toliko. Se je tudi tebi vmes ustavljalo ali si skoz enakomerno hujšala? Kako je sedaj z vzdrževanjem teže? Se skoz držiš ali se kaj pregrešiš?



no jaz montignaca ne poznam tok natančno. sem mislila, da je njegova fora to ločevanje. ker pri tej dieti ne gre tolko za ločevanje, kot za to, da ena živila izločiš iz jedilnika. tle gre predvsem za belo moko in sladkor.




no, saj tudi pri montiju izločiš vse stvari iz bele moke, sladkor, riž, krompir. saj je njegova fore tudi ločevanje, ampak meni je tudi pomagalo, sem zgubila 9 kg od 7.1.08.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

06.03.2008, 15:44

clock-img

urška

pencil-img

3136

IZVIRNO SPOROČILO: Natyy


Punca kapo dol za tak uspeh. Resnično si dobra. Verjetno si se tudi veliko rekreirala?



ko imaš enkrat toliko preveč kil (s tem, da sama sebi sploh nisem zgledala debelauser posted image ) se mi zdi da grejo do začetka kr same od sebe dol. bilo je pa poletje, ko se avtomatsko več giblješ (beri-. kosiš travouser posted image ). veliko sem hodla peš in bila en teden varuška od prijateljevaga psa.
hvala za komplimente. to mi daje nov zalet.

clock-img

06.03.2008, 22:58

clock-img

Spark

pencil-img

1863

Punce ki ste izgubile veliko kg. Mi laho poveste malo vaše mere, da si lahko predtsvljam (vaša višina in vaša začetna najvšja teža).

clock-img

07.03.2008, 20:10

clock-img

urška

pencil-img

3136

jaz ti lahko povem samo to da sem visoka 174 cm. o kg pa raje ne bi. 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem