cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dieta South Beach-v ponedeljek začnem

clock-img

14.01.2006, 22:08

clock-img

pety78

pencil-img

6109

Se katera pridruži? Midve s taščo sva se lotili tega projekta. Danes sva šli nabaviti robo za prvi teden. Komaj čakam, da začnem in vse to pojem. user posted image
Vam bom sporočala, kako bom napredovala. Doseči želim težo, ki sem jo imela pred porodom (cca 8 kg dol), če pa bo odšel še kak kilogramček viška, pa tudi ne bo nič narobe. user posted image
Vem, da mi bo uspelo.

LP, Petra

clock-img

14.01.2006, 22:13

clock-img

brina_3

pencil-img

743

za kakšno dieto pa gre tukaj???
kaj ješ česa nesmeš??user posted image

clock-img

14.01.2006, 22:17

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Kakšna dieta je to? Ali mi jo zaupaš?

LP, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

14.01.2006, 22:25

clock-img

pety78

pencil-img

6109

Pravilna kombinacija hrane, predvsem zdrava hrana. Napisal jo je kardiolog predvsem z razlogom zmanjšati bolezni srca in ožilja. Naj povem, da je dieta preverjena s strani moje naj frendice. Ko sva bili še cimri se jo je lotila, jaz sem bila pa takrat noseča. Poleti je shujšala 15 kg in težo še vedno drži.
So tri faze. Prvih 14 dni se izogibaš ogljikovih hidratov. Ješ veliko zelenjave in mesa, ribe,...Recepti so napisani v knjigi, hrana pa res okusna. Sem jo preizkušala pri kolegici. Všeč mi je, ker se ni potrebno obremenjevati, kaj naj danes jem. So pa preproste reči, čeprav se sliši zapleteno.

clock-img

14.01.2006, 22:52

clock-img

sa

pencil-img

651

Kje se pa lahko dobi ta knjiga receptov?user posted image

clock-img

14.01.2006, 22:58

clock-img

pety78

pencil-img

6109

http://www.mojaknjigarna.com/

Pa bog ne daj, da jaz sedaj kako reklamo delam. user posted image user posted image user posted image
Jaz sem si jo tu naročila, se pa dobi v vsaki knjigarni.

clock-img

14.01.2006, 23:03

clock-img

sa

pencil-img

651

hvalauser posted image

clock-img

15.01.2006, 08:52

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Pety 78, kar pogumno. Poznam to dieto in rodi sadove že po 14 dneh. Jaz sem shujšala 5 kil v malo več kot dveh tednih, samo kaj, ko sem ga potem spet sračkala in jih dobila nazaj user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

15.01.2006, 08:55

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Upam, da ti bo uspelo.
Jaz se 14 dni ne bi mogla upret hrani, ki se milušta. Sem se zato odločila za ločevalno dieto.

clock-img

15.01.2006, 09:56

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jaz bi že začela s teboj... A moram kupit knjigo? user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

15.01.2006, 14:19

clock-img

pety78

pencil-img

6109

Dulcinea, fajn bi že bilo, če si kupiš knjigo, ker so noter recepti za vsak dan. Javi se mi na privat.

LP, Petra

clock-img

17.01.2006, 09:22

clock-img

nenni

pencil-img

116

Jaz hujšam po tej dieti od 03.01.06. Do sedaj sem shujšala 5 kg.
Ker sem vmes malo grešila (rojstni dan - okrogla številka) jo bom podaljšala do 31, nato pa grem dalje po Montignacu.

clock-img

17.01.2006, 10:15

clock-img

AR

pencil-img

75

Kako pa je z dojenjem in s to dieto? A ima katera kakšne izkušnje? 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem