cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dieta - 63. dan!

clock-img

09.10.2005, 00:27

clock-img

Anonimen

Tako, pa je znova na vrsti beljakovinski (proteinski) dan. In sicer nekaj predlogov:

Z: 3 mandarine ali 2 breskvi ali...
 
K: golaževa juha, kruh, kisle kumarice ali papriko, 3 dl juhe
 
V: polovična porcija kosila
 
Če pa vam to ne tekne, pa si lahko pripravite skledo mehke solate s konzervo tune in kos kruha. Splišni, nekaj zate!!!!!user posted image user posted image user posted image
 
 
Jutri vam povem, kaj bom jaz jedla, ker trenutno še nimam pojma.user posted image

clock-img

09.10.2005, 08:07

clock-img

Anonimen

Dobro jutro. Še zdaj se mi tako lepo spahuje po pici, ki sem jo pojedla sinoči user posted image  Pa v končni fazi niti ni bila tako zelo dobra user posted image

 
Drugače pa, kako je lep občutek, ko te folk "občuduje", češ, kako si pa shujšala, a ti nič ne ješ....pa lepo povešš, da počasi in zanesljivo hujšaš. U, so me včeraj prijateljcie občudovale, jaz sem pa rasla in rasla iz minute v minuto user posted image
 
Danes pa se še nisem odločila ali naj udarim vodnega ali sadnega ali kar beljakovinskega, kot da se sinoči s tisto pico ni zgodilo nič user posted image  Kaj predlagate, punce? Upam na sprejemljiv predlog user posted image

clock-img

09.10.2005, 09:39

clock-img

Anonimen

Jaz predlagam, da zamenjaš v naslednjih 4 dneh za vodnega tisti dan, ki ti najmanj ustreza. Jaz bi sadno-zelenjavnega.
Jaz bom pa danes zopet par kil pečenega mesa. Imam pripravljena piščančje fileje in svinjska rebra. O.K., pa seveda paradićnik zraven, ampak ta je 100-krat manj pomemben od mesa.
Blacky, tuna bo pa morda za zvečer.

clock-img

09.10.2005, 11:22

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Evo, saj sem vedela, da me daje PMS, ker je danes zjutraj prišla teta s Krvavca (prva odkrat sem rodila) user posted image

Včeraj sem se še kar držala B dneva, ampak sem /za moje pojme/ ogromno pojedla (prekleta M pa njeni vplivi user posted image ). Zvečer sem malo grešila, ker sva bila z možem sama (mali pri babici) user posted image pa sva šla na pijačo in sem si privoščila en koktalj (seveda ne brezalkoholnega user posted image ), drugače pa sem za K jedla letance (iz krušne peči v restavraciji), pa za večerjo čevapčiče (opet v restavraciji) in vse je blo tak fenomenalno dobro, da sem pojedla PREVEČ!!! Zvečer je bla bolj duplo porcija kot pa polovična user posted image .. No ja, je blo vsaj božansko dobro user posted image

Danes pa Š dan in gremo na kosilo k tašči - sem jo že zagnjavla, da mi mora krompir spečt, pa goro solate napravit user posted image Sem pa tudi jaz razmišljala, da bom udarila še po 1 vodnem dnevu - ampak bo bolj pametno takrat, ko bo konec M.. user posted image

clock-img

09.10.2005, 11:40

clock-img

Anonimen

Bobek in jst sem jo danes dobila. No, včeraj, ampak je pa katastrofa. Lije v potokih user posted image  

 
Neumestno morda, ampak kaj čmo...eno z drugim, sam PMS me pa nič ne baše.

clock-img

09.10.2005, 17:57

clock-img

Anonimen

Jaz sem za kosilo radič pa tri jajca not narezana. Za večerjo pa pol tega ne morem, ker nimam več radiča, tako da še ne vem.

clock-img

09.10.2005, 19:26

clock-img

Anonimen

Za večerjo sem pa dva Zdenka sira, pa en paradajz pa pol pa pet kislih kumaric.

clock-img

09.10.2005, 19:39

clock-img

Anonimen

Kaj bomo pa jutri, na škrobni dan?
Bobel05 je že napisala, meni se pa kuha diševa juhica iz stročnic, iz tistih v vrečki kupljenih namešanih. Bolj nekako kot fižolova juha izgleda. Res lepo diši. Moram pa kupit ekonom lonec, da bo kdaj kaj hitreje kuhano. Tole se bo kuhalo tri ure, ker nisem prej namočila.

clock-img

09.10.2005, 19:56

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. Jst sm pa dons zamenjala beljakovinski dan z škrobnim.

Sm jedla pa riž z zelenjavo. Skuhaš riž, ter dodaš različno zelenjavo (npr. brokoli, korenje, koruza..itd) in dušiš. Je zelo dobro. Aja pa na koncu dam gor malo sojine omake.

Drugač bom mela pa jutri zrezke v zelenjavni omaki, ter kruhove cmoke ( namesto kosa kruha, mi mami nardi kruhove cmoke...oz. kruhov cmok), ter solato...

lp

clock-img

09.10.2005, 21:00

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Splišni, zakaj pa ne kostanjev??? user posted image Jaz sem jih nameravala jest za V pa ni variante da kaj v sebe spravim, ker imam hude "prebavne motnje" user posted image pa mislim da nisem nič takega pojedla (za K malo pečenega krompirja in 1 celo skledo repincla) user posted image - verjetno je to zaradi diete.. Spremembe pa vse to, pa moj želodec je že od pamtiveka bolj občutljiv, bom že - edini "dober" učinek "prebavnih motenj" je to, da danes sploh ne morem vase več nič spravit, tak da bom mogoče še kaj dol spravla - moje pobožne želje (jem samo jedilno čokolado, da se k sebi spravim, drugače pa že od K nič) - ne gre user posted image  

clock-img

09.10.2005, 21:05

clock-img

Anonimen

Bobek05, pod prvo: ne najdem, kje sem kaj od kostanja pisala, pod drugo pa, kaj j K?

clock-img

09.10.2005, 21:09

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Spliš mislim da K pomeni kosilo

clock-img

09.10.2005, 21:11

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Kak to misliš, kje si kaj od kostanja pisala??? user posted image Bil je samo predlog za Š dan, ker smo o tem že pisale, da kostanj najbolj paše na Š dan..

K je pa kosilo...Saj si to mislila a ne??

clock-img

10.10.2005, 06:26

clock-img

Anonimen

Ja, takrat smo rekle, da naj bi šel kostanj na škrobni dan. Jaz ga bom nocoj zagotovo pekla.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem