cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dieta - 62. dan!

clock-img

07.10.2005, 23:45

clock-img

Anonimen

Tako, pa je spet na vrsti VITAMINSKI DAN.

Če vam je že zmanjkalo idej, kaj jesti, ker prihajamo v obdobje, ko ni več breskev, nektarin, jagod,...največ imamo sedaj grozdja, si lahko kakšen predlog najdete tukaj:

Z: 2 jabolki ali skodelica borovnic ali...
 
M: kozarec soka iz rdečega grozdja
 
K: pisani koktajl (dinja, češnjeuser posted image , jagodeuser posted image , oboje je lahko tudi iz kompota ali zmrznjenouser posted image , sladilo, nekaj lističev mete
 
M: pest krhljev ???? (pozabili napisatuser posted image ) in kozarec soka iz rdečega grozdja
 
Če pa vam to ne odgovarja, pa piše:
Ves dan uživajte ob sadnih in zelenjavnih sokovih. Telo vam bo hvaležno.user posted image
 
Jaz bom imela jutri za kosilo OH obrok (omaka od paprikaša in polenta), za večerjo pa še nimam pojma. Mogoče pa celo spet OH, ker je spet pecivo v planu.user posted image
V: sadje, ki je ostalo od kosila

clock-img

07.10.2005, 23:45

clock-img

Anonimen

Opa, ne vem, kako je večerja padla na konec??? Še dobro, da je v drugi barvi, da veste kam spada.user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.10.2005, 09:04

clock-img

Anonimen

Jaz še ne vem. Včeraj sem si kupila šparglje v konzervi, pa blitvo imam še. Ne vem, kaj naj iz tega skombiniram. Kakšno juho, mogoče.

clock-img

08.10.2005, 10:06

clock-img

Anonimen

No, zdaj sem skuhala juho iz blitve in je zelo, zelo dobra. Samo skuhala sem jo, zmiksala, dala nazaj v vodo in je še malo dolila, dala kocko, še malo solila, pa česen v prahu in čebulo v prahu ter malo popra. Nato pa narezela šparglje notri in je res odlična.

clock-img

08.10.2005, 14:18

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Odkar sem začela z 2. mesecem ves čas po malem grešim user posted image user posted image user posted image Prvi mesec je bil čist cool, zdaj pa se mi zdi, da se mi vse lušta user posted image - bi se najraje v rit brcnila. user posted image Vaga zankrat kaže isto (kar je v bistvu sreča glede na moje pregrehe)..

Saj sploh ni problem npr. jesti samo meso, ali samo krompir.. samo vedno bi še kaj prepovedanega, predvsem sladkega, pa čeprav le košček čokolade (ne niti tablico ne, le košček) ali pa kakšno kepico sladoleda.. Kak sem smotana!!! user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.10.2005, 14:26

clock-img

Anonimen

Meni se isto dogaja, bobek05. Pogrešam različne okuse. Saj ne velike količine, samo okus. Zato si na beljakovinski dan, preden spečem meso, privoščim npr. sir in pršut, pa kakšnmi dve žlički navadnega jogurta sem tudi že pojedla. Ra tune iz konzerve se mi tudi že vozijo pred očmi in jih bom tudi ob priložnosti. Pa ne mislim samostojno, kot obrok. Kar tako malo, za zraven. Toliko gledam, da to sovpada z živili, ki se jih tisti dan lahko je. Ali pa na škrobni ali OH dan včasih zvečer jem sam kruh. Kako mi paše! Sicer tega ne počnem vedno, ampak včasih pa.
Po moje to ni tako hudo, bomo pač malo počasneje hujšale. Saj 8 kil na mesec je kar malo veliko. Se mi pa ravno tako prvi mesec to ni dogajalo. Verjetno vnema malo pade, malo se začne vleči vse skupaj. Pa človek lačen postane.user posted image

clock-img

08.10.2005, 16:01

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Pozdravljene punce,...evo mene nazaj po tritedenski odsotnosi. Kaj naj rečem,...absolvent je ena sama norija, ki mi je življenje obrnila na glavo. Diete sem se držala,...jah točno do izplutja ladje iz Benekt, potem pa je šla v malorouser posted image user posted image Kljub temu sem shujšala 1 kg. Zdaj sem se odločila, da bom naredila en teden čiščenja z juho,..danes je prvi danuser posted image , potem pa se bom za kaka dva meseca spet vrnila na to dieto, čeprav boste ve, moje kompanjonice, takrat že končale.

Bi vas pa še pohvalila, ker vidim, da še kar vstrajate. Kar tako naprej, naj se vam kilogrami čim hitreje topijouser posted image


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

08.10.2005, 17:10

clock-img

Anonimen

Ne vem, meni se pa še kar da jesti po teh "receptih". Kar nekako nič posebej ne pogrešam, ker pač vem, da ne smem.

Danes sem so zdajle 2 hruški, pa enih 7 oliv, ker pa grem zvečer ven, ker prijateljica praznuje RD bom zvečer dobesedno požrla eno fejst mastno pico user posted image  Brez slabe vesti. Čisto brez slabe vesti. Pa čez najmanj en pir spila. Evo, točno tako bo.

clock-img

08.10.2005, 19:02

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. No pa je minil sadni dan. No vsaj zame, ki po 18h več ne jem. Sm bla kr pridna. In pojedla samo 2 jabolki in popila sadni sok, ki sm si ga pripravila.
Drugač sm se pa po 1 tednu tehtala in tehtnica kaže 1kg manj kot je kazala v nedeljo. Jupi...mi celo uspeva, da grem 1kg na teden dol.

lp

clock-img

08.10.2005, 23:26

clock-img

Anonimen

Splišni in Bobek, zdaj me verjetno bolj razumeta, zakaj sem prešaltala na drugačen način diete, ne? Želje so včasih močnejše od pameti.user posted image user posted image  No, pa tudi Albinca mi lepo sledi.user posted image

Mariposa, dobrodošla nazaj, sem te že pogrešala.user posted image  Povej, a si bila ti na tistem zloglasnem izletu, ko so delali sr... z nekim ukradenim mopedom, itd.?user posted image

Lianna, user posted image user posted image user posted image user posted image , pridna.user posted image

clock-img

09.10.2005, 07:52

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Kako je lepo slišat, da te nekdo pogrešauser posted image user posted image Ja tole z ukradenimi mopedi se je zgodilo na Kreti, samo v prvi skupini. Jaz sem bila v drugi, kjer pa smo isto imeli neko sr,..., saj sta dva absolventa vdrla ponoči v kabino h grškima ladjarjema in ju pretepla. Res grozen začetek izleta, samo je bil pa itak precej lepši konecuser posted image

Aja, da mi ne boš pozabila pisat -1kg,...upam, pa da bom do konca tedna s to juho še ene 3 izgubila.


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem