cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dieta - 60. dan!!!!!

  
clock-img

05.10.2005, 23:21

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image  Pa smo prigurale do 60. dneva naše diete!!!user posted image user posted image
Bravo za vse, ki so še z nami in niso obupale.

Torej, na vrsti je ŠKROBNI DAN.

Z: 1 mango ali pol manjše dinje
 
K: krompirjeva solata, zraven je skoraj obvezen kos kruha (tako piše v knjigi!)
 
V: pol manj kot za kosilo
 
Če pa vam to ne odgovarja, pa lahko krompir zamenjate z zrnatim fižolom ali čičeriko. Lahko jeste čičerikino enolončnico.
 
Jaz bom verjetno jutri jedla za kosilo štruklje, so mi danes punce dale idejo na forumu Kuhajmo skupaj. Tele bom poskusila narediti:
 
http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=3635 
 
To pa menda spada med ....hmmmm..... kaj? Ve mi povejte, če veste. Skuta je beljakovinski dan, ni sladica, torej bom imela za kosilo beljakovine menda, ne?user posted image

clock-img

05.10.2005, 23:30

clock-img

Anonimen

Tukaj pa je novi seznam dietkaric. Legenda:

z rdečo so vse tiste, ki so javile danes svoj rezultatuser posted image user posted image
 
s črno so vse tiste, ki se niso javileuser posted image user posted image

z modro so tiste, ki so zmagale in zaključile z dietouser posted image user posted image
 
z roza so novinke, ki jim izrekamo dobrodošlicouser posted image user posted image
 
 
Torej:
 
snorlax – 30/27 kg
Tanaja* - 20/16 kg
Blacky – 17/12 kg
benita – 18/11 kg
Nia30 – 12/10,5 kg
Tjaga – 12/10 kg
Malecka – 10/10 kg
Nina_nana – 10/10 kg
mojčca – 10/10 kg
bobek05 – 14/8 kg

Anaya1978 – 10/8 kg

mmetel6 – 8/8 kg
Polona2 – 10/7 kg
Meta. – 10/7 kg
t_t_y  - 7/7 kg
brbra – 8/6,5 kg
a&m – 8/6,5 kg
Mariposa – 10/6 kg
Tanyya – 7/6 kg
Maja0505 – 10/5,5 kg
Ninny – 10/5,5 kg

Skabi – 5/5 kg
mammika – 5/5 kg
tik – 10/4 kg

Moyca – 7/4 kg
tashaia – 7/4 kg

asija – 5/4 kg
lin – 3/3 kg
Splišni – 10/2 kg
Albina – 10/2 kg

mehurčica – 2/0 kguser posted image user posted image user posted image
 
 
Na seznamu ni več Astre, ki nas je začasno zapustila iz osebnih razlogov.user posted image  Upajmo in držimo pesti, da se več ne vrne med nas, ker bo srečka user posted image .user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.10.2005, 23:31

clock-img

Anonimen

Nekaj me zafrkava. No, v glavnem črna in siva je eno in isto, Mehurčica pa bi morala biti v modrem!user posted image

clock-img

06.10.2005, 06:16

clock-img

Anonimen

Bravo za rezultate za vse nas, bravo za Astro, upam da  se res ne vrne user posted image  oz. čez kakšni dve leti, po koncu dojenja. ....

Jaz bom danes verjtno kar krompir pa kislo skupaj skuhano in zmešano v pire, pa česen not.

clock-img

06.10.2005, 06:42

clock-img

Anonimen

Krompir pa kislo kaj, al bina? Rabim ideje, ker še ne vem.

clock-img

06.10.2005, 08:01

clock-img

Anonimen

Zelje, SPliš, zelje. Za tastarga pa posebej še eno bloško klobaso, pa bo.

clock-img

06.10.2005, 09:57

clock-img

Tashaia

pencil-img

98

Da ne boste mislile, da sem vas zapustila...Ne morem se pohvalit z novim rezultatom, ker smotana kot sem, pojem skoraj vse kar mi prekriža pot. No, res pa se nazaj nisem zredila in imam še vedno -3kg.
Zelo vas spoštujem, ker ste res carice oz. "mož beseda" in pridno  vztrajate na poti do cilja. Bom se po hitrem postopku zresnila in vam skušala slediti. Trdno verjamem, da bom pri naslednjem javljanju rezultatov imela kakšno kilo manj. Pridne bodite še naprej.user posted image

clock-img

06.10.2005, 10:05

clock-img

Anonimen

Bomo, ti pa tudi user posted image

clock-img

06.10.2005, 10:23

clock-img

Anonimen

Ahaaaa, zelje! Ja, to bom tudi jaz naredila danes. Hvala za idejo.

clock-img

06.10.2005, 11:04

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Blacky mene si spustila. Dons je moj 18. dan. -2.5kg

clock-img

06.10.2005, 11:06

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Drugač mam pa tut jst dons škrobni dan in bom imela za kosilo krompir in špinačo. mnjami.

aja a mogoče ve kera kolk kalorij ima približno mesni burek?

clock-img

06.10.2005, 11:06

clock-img

Anonimen

Pojma nimam. Na kter dan bi ga pa sploh jedla?

clock-img

06.10.2005, 11:10

clock-img

Anonimen

Edino na beljakovinski dan bi bilo možno. Samo ne  verjamem, da je to ravno primerno za shujševalno dieto, za katerokoli že. Jaz bi tudi z veseljem, pa ga ne bom.

clock-img

06.10.2005, 11:31

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

 
jst sm ga učeri k sm mela beljakovinski dan jedla. ker sm bla full lačna in nism mogla počalat do 19h, ko bi prišla domov. sm pa v celem dnevu samo burek pojedla...tko da upam da nism veliko grešila.

clock-img

06.10.2005, 19:12

clock-img

Anonimen

Lianna, sem te že zadnjič pod eno temo spraševala, če se nam želiš pridružiti, ker te še nisem imela na seznamu. Pa nisem dobila odgovora, verjetno nisi videla.user posted image

Takoj te dam na seznam, ti mi samo javi, kakšen je tvoj cilj, torej koliko kg se želiš znebiti?

Splišni, hvala za idejo od zadnjič, pravkar jem prebranac iz konzerve. Ne morem ga prehvaliti.....mnjami......user posted image user posted image

clock-img

06.10.2005, 19:54

clock-img

Anonimen

No jst sem za kosilo krompir pa zelje, za večrjo pa pečen kostanj, pa dva dci metliške črnine. En deci zame, en pa za Astro user posted image

clock-img

06.10.2005, 20:00

clock-img

biba77

pencil-img

3943

Hi, hi,...user posted image user posted image user posted image saj en deci bi ga Astra tudi smela... user posted image

Spremljam vas punce...user posted image ste pod budnim ocesom, zato: ne gresit!! user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/

clock-img

06.10.2005, 20:46

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. Verjetno nism opazila. Moj cilj je zgubiti 6kg.

lp

clock-img

06.10.2005, 20:53

clock-img

Anonimen

Juhu, biba, si se javila. Torej je res!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vauuuuuuu, čestitke!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lianna, si že na seznamu. Čestitke za izgubljene kg.

Albina, na zdravje!!!user posted image

clock-img

06.10.2005, 20:57

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Čeprav sem se zaklela, da ne bom vsak dan skakala po vagi, počnem ravno to.. user posted image Iz danes na jutri pa bodo res velike spremembe, ja.. user posted image

Danes sem imela OH dan user posted image - moj jedilnik:

za Z: nič (ker sem bila zjutraj pri zobozdravniku, pa vsaj 2 uri nisem smela jesti)
za (zgodnje) K: veliko mešano solato (malo smo grešili, ker sem si nadevala tudi pohano cvetačo, pa kakšne testenine s smetano bi se tudi zraven našle - ampka ful malo, toliko za pokušino).. Če se mi je pa tak luštalo user posted image (bi bli vsi suhi, če ne bi bile oči vedno lačne user posted image )..
za V: višnjevo tortico pa 1 kornet (na jedilno čokolado pa sem spet pozabla user posted image )..

Sem se spomnila zdaj, ko mi je mož prej razlagal, da so delali neko raziskavo.. So dali ljudi v 2 skupini in jim ponudili juho - finta je bila v tem, da so v 1 skupini imeli samo krožnik z juho, v drugi pa je blo tak zrihtano, da se je od spodaj krožnik vedno polnil (se pravi, da je bilo vedno isto juhe).. In so ugotovili, da so ljudje v 2. skupini pojedli kar 73% več juhe kot oni iz prve skupine, pa se niso počutili nič bolj site.. user posted image Hja, kaj vse ne naredijo oči.. user posted image

clock-img

06.10.2005, 21:08

clock-img

Anonimen

Nič na zdravje (al bini), nima kaj alkohola za pit, če hujša. Dobro, za Astro lahko kakšne pol deci, ampak to je res izjemoma. Joooj, Astra, kako držim pesti.
Jutrišnji dan imamo pa OH. Tam je v bistvu najmanj izbire? Samo pizza ali makaroni. O.K., ali pa kruh s ketchupom ali ajvarjem. Tako piše v mojih jedilnikih. Za večerjo pa si privoščim ponavadi blejsko rezino, to je ena taka fino mastna čokoladno-medeno-oherova torta. Ful nasitna. Samo je sploh ne morem z užitkom počasi pojesti, ker me čaka Tibor, da ga spravim spat. Potem pa žrem tisto torto, kot bi me štopali, kako hitro jo lahko pojem, in to napol v stoje.
No ja, še vedno bolje od sadno-zelenjavnega dne. Zelenjava mi je začela lezti iz ušes, zato sem tudi zadnjič na zelenjavni dan kar tako (iz solidarnosti) imela vodni dan.

clock-img

06.10.2005, 21:11

clock-img

Anonimen

Aja, bobek05, kar se pa oči tiče. A veš kaj sem jaz zadnjič kupila za beljakovinski dan, in to zame, za moža in za majhnega psička? 4 kareje, 2 piščančja fileja in 3 zgornje dele piščančjih beder. In vse to sem spekla (razen en file sem dala zmrznit). V dveh posodah. Da potem nisem mogla počakat, da bi se speklo in sem prej jedla pršut in sir, sploh ne govorim. Ostalo nam je pa seveda ... tudi bolje, da ne govorim.

clock-img

06.10.2005, 21:15

clock-img

mojčca

pencil-img

2260

Ojla

Tudi jaz imam eno vprašanje in sicer me zanima, pod kaj spadajo mlinci in pa svaljki. Za vse tiste, ki pa ste že skoraj končale 60 dan pa lahko samo rečem, dobre ste user posted image user posted image user posted image ! Kar tako naprej!!

Lep pozdravček vsem skupaj

clock-img

06.10.2005, 21:18

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Splišni, kaj ni za OH tudi varianta slano pecivo v velikosti pice?? user posted image In kaj spada pod slano pecivo? Čips? Bobi palčke?

clock-img

06.10.2005, 21:24

clock-img

Anonimen

Mlinci ... iz česa že so? Pretežno iz moke, a ne? Če to drži, potem na OH dan, bi jaz rekla.
Svaljki so pa iz krompirja, jajca in moke, a ne? To pa je že malo mešano. Jaz bi jih jedla na škrobni dan, ker je vendarle pretežno krompir v testu. Vsaj zdi se mi.
Bobek05, za slano pecivo pa meni ni. Ne vem, nikoli mi ni bilo. So pa to mišljeni najbrž kakšni krekerji, bobi palčke ..., čims pa je že krompir (kolikor je od krompirja še ostalouser posted image )

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem