cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dieta - 46. dan!

clock-img

21.09.2005, 23:19

clock-img

Anonimen

Evo, spet je tukaj BELJAKOVINSKI DAN.

Zdaj pa lahko jemo:

Z: nektarino zmečkajte in razredčite z 2 dl poljubnega soka. Dodajte 1 žlico lanenega semena in pustite 10 minut stati. (potem pa več ne pridem iz WC-ja, ne?)

K: svinjski kotleti s čebulno omako (2 kom), solata iz kislega ali svežega zelja in kos kruha, 3 dl juhe

V: en kotlet z omako in nekaj solate

Če pa vam predlagano ne tekne, pa lahko jeste jogurte, ki jim primešate laneno seme.

Danes je tudi tehtanje, torej, čakam na vaše rezultate. Tudi jaz mojega javim zjutraj.

clock-img

22.09.2005, 06:33

clock-img

Anonimen

No, tale jedilnik s kislim zeljem me danes ni prepričal, sem včeraj prečepela vse popoldne na skretu, k sem spila dva deci Donata, potem pa zelje jedla Ampak nič hudega, me je vsaj orng spucalo, tako da zdaj lahko javim svoj rezultat: po dolgem času spet: -1 kg

clock-img

22.09.2005, 07:10

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Bravo al bina veš vas skos mal spremljam mogoče se vam čez kak mesec pridružim še sama, če ne bo prej naš mali junak poskrbel za mojo shujševalno tudi jaz sem se danes vagala in -1KG tudi pri meni da se malo pohvalim. Imam še +5KG do moje prejšnje teže. Še en mesec počakam in če ne bo šlo vse dol pa začnem z dieto.
Blacky sem si začela pridno izpisovat tvoja navodila.

clock-img

22.09.2005, 07:32

clock-img

Anonimen

Jaz bom spekla eno gromozansko svinsjko pečenko. Dobro, da ste me spomnile, da jo moram dati zdajle iz zmrzovalnika. Ojoj, pa Gorazd ni naštimal timerja na pečici, jaz pa niti ne znam. No ja, bom morala nekako izvesti tole.
Bravo, al bina, a za eno kilo je šlo v WC? Supeeeer!
Jaz imamm vse skupaj -5,6.

clock-img

22.09.2005, 07:49

clock-img

Anonimen

Ja, se biojim, da je to tista "tahitra" kila, ki bo že jutri nazaj. Amapak, danes je ni

clock-img

22.09.2005, 08:06

clock-img

biba77

pencil-img

3943

Thja, jaz nisem sigurna, koliko imas do zdaj zavedenih izgubljenih kg za mene... Vglavnem, od zacetka hujsanja sem izgubila 4.5 kg (razen, ce je jutranja vaga zatajila... ). Imam pa danes 34. (mesni) dan...
Ker je ful guzva, verjetno na kosilo ne bom utegnila it - bom kako nektarino pojedla, zvecer pa solata s tuno.
vsem uspesnim in vztrajnim hujsaricam!

clock-img

22.09.2005, 08:13

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Jaz sem se že včeraj pohvalila, da imam -1kg (skupaj -4kg), pa se bom danes spet, saj sem mislila, tako kot albina pravi, da je bla to taka hitro nazaj pridobljena kila. No po včerajšnjem beljakovinskem dnevu mi je pa vseeno ostala teža na 64kg.

Vam moram zaupat, da sem bla včeri v Novem mestu in sem pojedla enga "Mcčikna" ob pol enih, pol pa doma ob petih mal mesa. Sploh mi ne paše velik jest, zjutraj sploh ne morem dva sadeža pojest. Je eden dost. No kljub čiknu se nič ne pozna. Je pa res, da zdaj veliko manj jem. Bravo jaz.

za vse tiste, ki ste zopet izgubile kile. Sem že mislila, da bom dohitela Splišni ,pa mi ne bo ratal.

Lep dan vsem

clock-img

22.09.2005, 12:07

clock-img

Anonimen

Juhu, tudi jaz imam -5 kg!

Sem prav vesela.

Za mano je pol hruške, zdaj bom pojedla še malo domačega grozdja. Za kosilo bom imela par mcnugetsov al kak se že reče, le da niso iz McDonaldsa, ampak iz Perutnine. Zraven pa paradižnikovo solato in mogoče košček kruha. Za večerjo pa pečeno piščančje bedro in paradižnikovo solato.

clock-img

22.09.2005, 13:43

clock-img

benita

pencil-img

54

Pozdravljene punce

Se javljam po dolgem času, sem namreč malo dopustovala, malo pa bila tudi lenuh za prižiganje računalnika. Kdo bi si mislil, da si lahko lenuh tudi za to, kaj?!
Kljub dopustovanju sem seveda nadaljevala s hujšanjem in bila kar dolgo časa razočarana, saj se kilogramčki niso hoteli nikamor premakniti. Sem pa videla da ste tudi ve imele iste težave. Zdaj se je pa končno nekaj premaknilo in pravi: -1,5, skupno torej -7. To pa je že kar nekaj in končno se nekaj tudi že vidi.
Da še povem kako to zgleda v BMI: na začetku je bilo 28,9; zdaj je 26,17; na koncu bi naj bilo 21,8.
Končno pa smo prišle preko polovice diete. Tudi to je nekaj.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem