cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dieta "zeleni slap" - iz Klinič. centra

clock-img

10.02.2006, 13:04

clock-img

Anonimen

Potrebujem to dieto za eno prijateljico. Gre za tisto 14 dnevno dieto, ki jo menda izvajajo v Kliničnem centru. Ali jo ima kdo mogoče? Hvala.

clock-img

10.02.2006, 13:24

clock-img

klavdijas

pencil-img

406


DIETA 
 
1. dan - ponedeljek
Zajtrk :           kava brez  sladkorja v poljubnih količinah
Kosilo :            2 kuhani jajci , v vodi kuhana osoljena špinača
Večerja :         na olju pečen 1 velik zrezek ali biftek, zelena solata
 
2. dan - torek
Zajtrk :             Črna kava brez sladkorja, 1 mala žemlja
Kosilo :              1 velik zrezek, zelena solata sadje
Večerja :           kuhana šunka v poljubnih količinah
 
3. dan - sreda
Zajtrk :             črna kava brez sladkorja, 1 mala žemlja
Kosilo :              2 kuhani jajci, zelena  solata, paradižnik
Večerja :           šunka, zelena solata
 
4. dan - četrtek
Zajtrk :             črna kava brez sladkorja, 1 mala žemlja
Kosilo :              1 kuhano jajce, kuhana ( presna ) repa , 10 dag sira
Večerja :           sadje in jogurt
 
5. dan - petek
Zajtrk :             repa z limono, črna kava brez sladkorja
Kosilo :              kuhana riba, 1 paradižnik
Večerja :           1 zrezek, zelena solata
 
6. dan - sobota
Zajtrk :             črna kava brez sladkorja, 1 mala žemlja
Kosilo :              piščanec na žaru
Večerja :           2 kuhani jajci, repa
 
7. dan - nedelja
Zajtrk :             čaj z limono brez sladkorja
Kosilo :              1 zrezek na žaru, sadje po izbiri
Večerja :           po želji kar imamo najrajši z jedilnika
 
 
p.s.
Solato pripravimo s kisom, oljem in soljo. Meso s poprom in soljo. Sladkamo samo z NATRNOM. Pijemo navadno vodo. Osmi dan začnemo dieto od začetka in nadaljujemo še en teden. Po 14  začnemo normalno jesti. Če se diete držimo do pike, izgubimo 9 kg v 14 dneh.S to dieto nastopi drugačna presnova - metabolizem in se tri leta ne spremeni. To dieto uporabljajo v Kliničnem centru.




clock-img

10.02.2006, 13:26

clock-img

Anonimen

Hvala Klavdija, res hvala!!! user posted image

clock-img

10.02.2006, 14:01

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Jaz bom tudi probala hujšati po tej dieti...Me pa nekaj zanima, če jo je katera že probala in  če ste resnično shujšale in koliko kg???user posted image user posted image user posted image Prosim za odgovor....

Hvala 

In vsem en lep pozdrav...

clock-img

10.02.2006, 14:12

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Ja jaz sem hujšala, v 1 tednu je šlo dol 3 kg, lačna pa sem bila k user posted image user posted image user posted image ! Po enem tednu sem prikinila in se do danes nisem nič zredila nazaj(pa je kašne 2,3  teden nazaj, ko sem se jo držala(no le 1 teden sem zdržala!)!

clock-img

10.02.2006, 14:35

clock-img

ona

pencil-img

3685

Jaz sem rudi provala 1 teden,ker več se mi ni dalo,sem bila ful lačna!
Sem pa šla dol ene 3 kile s tem,da sem 2x pojedla tudi malo čokoladeuser posted image
je pa za provat!Pa veliko dobre volje!user posted image

clock-img

10.02.2006, 15:31

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Obema hvala lepa za odgovore....Samo še voljo nekje najdem pa začnem....Javim rezultate....Lep pozdrav

clock-img

10.02.2006, 16:02

clock-img

breda

pencil-img

40

Jaz pa sem v 14 dneh po tej dieti shujšala 5 kg! Pa nisem bla nič lačna. Če piše velik zrezek, si res privoščiš velikega pa veliko zelene solate in gre. Je pa res, da mi je meso ven gledalo, pa pogrešala sem kakšno sadje za vmes. Tale 90-dnevna mi bolj odbovarja, ker imaš bolj "proste roke" pri izbiri hrane znotraj določene skupine.
Probaj no, pa boš vidla, vztrajnost je potrebna pra pri vseh dietahuser posted image

clock-img

10.02.2006, 16:07

clock-img

Anonimen

No, da še jaz povem svojo zgodbo s to dieto. Torej, oktobra 2004 sem po njej shujašala 10 kg, in NIKOLI nisem bila lačna. Ker sem potem takoj zanosila, je nisem mogla več delati. No, pa sva se z možem letos januarja odločila, da jo bova spet skupaj dala skozi. On je zdržal celih 14 dni in je izgubil 8 kg, jaz pa sem kmalu obupala, ker sem bila še v zadnjih zdihljajih z dojenjem in sem nehala. Ampak res NIKOLI noben od naju ni bil lačen. V ponedeljek spet začneva oba in upam, da mi bo tokrat ratalo. Mož bi še rad 7 kg izgubil, jaz pa nekajkrat več. No, bomo videli.
Se vam javim s tem v zvezi.

< Sporočilo je popravil Tia & Lea -- 10.2.2006 16:09:57 >

clock-img

10.02.2006, 16:13

clock-img

Anonimen

No, sicer pa se lahko ta dieta najde na netu pod imenom Oktobrska dieta.

http://www.zdravniski-nasveti.net/?nStran=aktualno&nov=diete&nid=1

clock-img

10.02.2006, 16:35

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

o to pa bi tudi sama morda poskusila, ker se mi ne da šr vsaj 2 meseca mantrat za teh mojih 6-7 kg

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

clock-img

10.02.2006, 16:36

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

5. dan - petek
Zajtrk :             repa z limono ja kako pa bi naj to zgledalouser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

clock-img

10.02.2006, 17:06

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

moj user posted image  je s podobno dieto shujšal 2x po 9 kg (v enem mesecu torej 18 kg) user posted image

sem že razmišljala, da bom z dieto prej začela in ne bom čakala do 01.03. in bila na dieti 90 dni, tako da bom po vsej verjetnosti začela s čiščenjem v nedeljo in potem s ponedeljkom začela z dieto - poln kufer imam teh kil!!!!user posted image

clock-img

10.02.2006, 17:16

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

Obstaja še ena varianta te diete, kjer je namesto repe korenje.

clock-img

10.02.2006, 17:21

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

Lunca1 - a jo mogoče imaš? Kr pr tisti dieti je bil 1. dan čiščenje (6 kom namočenih sliv, to vodo spiješ ob 6h, ob 8h poješ te slive, ob 10h, 12h, 14h, 16h in 18h pa se ne spomnim v kakšnem vrstnem redu, a za jest je še jaboljko, poli klobasa, skuta, Radenska in še nekaj user posted image )

a jo ima mogoče katera? user posted image

clock-img

10.02.2006, 19:19

clock-img

Anonimen

Moyca,

poglej na spletno stran. Tam ni repe z limono, pač pa solata z limono. Jaz sem jo normalno začinila z oljem in kisom, potem pa še polovico limone gor stisnila. In je super.

clock-img

11.02.2006, 08:00

clock-img

breda

pencil-img

40

Moyca- repa z limono-to sem jaz osebno težko dol spravla zjutraj. Imela sem sicer različico diete, kjer je namesto repe korenje in sem enkrat poskusla naribano korenje, pokapljano z lim.sokom....ob 8.00 zjutraj..bljek. POtem sem pa kar stislina eno limono v kozarec z vodo, to spila, potem pa še korenček grizljala.To je pa šlo, kile pa ravno tako dol!!

clock-img

11.02.2006, 09:18

clock-img

Adelina

pencil-img

962

Tia&Lea, a vidva z možem sta hujšala po tej dieti z neta. Ker se ta mal razlikuje od une gor, pa mi nekako bolj leži. Predvsem tista repa zjutraj mi ne diši prav preveč.

clock-img

13.02.2006, 16:07

clock-img

Anonimen

Ja, midva sva hujšala po tej z neta in je res ok, ker limono pokapljaš samo po že začinjeni solati in se je sploh ne okusi.

clock-img

14.02.2006, 16:11

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Če ne bo šlo z 90- dnevno bomo pa s to dieto kilce stran metal.. user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem