cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dermatolog-Lj

clock-img

30.10.2008, 22:35

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Ker nam testi ne pokažejo alergije, so nas napotili k dermatologu. Kam ste ve odšle (LJ)...na napotnico, ali privat? Koliko časa se čaka na napotnico ponavadi?user posted image

Hvala.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

31.10.2008, 08:24

clock-img

urška

pencil-img

3136

jaz sicer nisem šla zaradi alergije in tudi ne v lj. ampak sem pa v novem mestu pri dermatologinji s koncesijo čakala približno 5 tednov. prav toliko je čakala prijateljica, ki je na pregled peljala 6 mesecev starega dojenčka.

clock-img

14.11.2008, 12:26

clock-img

ANITA D.

pencil-img

241

Jaz sem šla v Lj.na otroško dermatološko z napotnico če je nujno te takoj vzamejo,če pa ni pa pokliči in se naroči čakaš 2 mesca na pregled.

clock-img

14.11.2008, 12:40

clock-img

Anonimen

Fin dermatolog je dr. Kralj, ki ima privat ambulanto s koncesijo v centru Murgle.

clock-img

16.01.2012, 15:22

clock-img

olimia

pencil-img

674

Ker je tema že nekoliko stara, bi vprašala, če katera pozna dobrega dermatologa na napotnico z Dolenjskega konca, lahko pa tudi iz Ljubljane. Lahko je tudi čisto privat, če bo cena zmerna. Pediatrinja ni napisala nujno, čeprav bi jaz rada to uredila čimprej, ker so v igri lasje pri hčerki.
Hvala za pomoč

clock-img

16.01.2012, 16:42

clock-img

urška

pencil-img

3136

clock-img

16.01.2012, 19:56

clock-img

olimia

pencil-img

674

urška hvala, to sem potrebovala

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem