cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

CIALKLIJA IN PEKAČ ZA KRUH

clock-img

20.12.2004, 14:43

clock-img

Erdbeere

pencil-img

3607

Imam eno vprašanje...namreč zanima me če ima slučajno katera, katere otroček ali sama ali kdo v družini ima cialklijo in peče sama kruh ta pekač za kruh in kako se kruh speče ali pa če ima mogoče kakšen recept....namreč rada bi tašči kupila ta pekač za novo leto pa me zanima če je tudi ta kruh možno speči notri...ker testo za ta kruh je zelo tekoče ...vsakršne informacije dobrodošle

HVALA

clock-img

20.12.2004, 18:39

clock-img

sašaš

pencil-img

1113

Pravilno se reče CELIAKIJA. Recepti za brezglutenski kruh in druge brezglutenske jedi so v knjigah: Raznolika dieta pri celiakiji (A. Hiller), Celiakija in brezglutenska prehrana (T. Brodnik), Prehrana zdravega in bolnega otroka (G. Logar - Car)...

Upam, da sem ti kaj pomagala. Če pa želiš, ti lahko tudi kakšen recept napišem (trenutno imam vse te knjige doma).

Lp :muca:

clock-img

20.12.2004, 21:23

clock-img

Erdbeere

pencil-img

3607

Joj SašaŠ prov študirala sem v službi kako se reče....vedla sem da je narobe samo se nisem mogla spomnit...hvala....upam da bom drugič rekla....sej tašča ima recept za kruh pa odličen je samo mene zanima, če ga katera v tem pekaču za kruh peče....če se mi ga splača kupit, da bo lahko tudi ta kruh v njem pekla....rada bi ji čimbolj olajšala delo, ker ta kruh je zelo dober (brezglutenski) ta iz tega "pekača kruha" navaden je pa tud odličen, tko da malo rabim še te informacije

clock-img

21.12.2004, 07:19

clock-img

Vera*

pencil-img

647

:bravo::bravo:Naj ti povem,da je ta mašina za kruh pečt zakon.Zraven ko kupiš pekač je notri polno receptov.Se splača.:bravo::bravo::bravo:

clock-img

22.12.2004, 08:12

clock-img

cinci

pencil-img

403

jst ga mam tud,sam se moraš receptov držat ker če se ne potem ne rata.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem