cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bombe....ideje za jutrišnji dan prosim

clock-img

05.05.2006, 18:18

clock-img

*NaTaŠa*

pencil-img

177

Dejte mal povedat kaj boste jutri jedle.Predvsem kakšno idejo za zelenjavno prilogo-omakco.Sem že sita skoz eno in isto jest...meso, zelenjava->bučke,itn, solata.

clock-img

05.05.2006, 18:26

clock-img

mama76

pencil-img

182

Kaj pa mogoče šampinjoni na žaru z česnom in peteršiljemuser posted image
Jaz na B dan tudi sirni burekuser posted image ,ali pa morda grško solato

clock-img

05.05.2006, 19:06

clock-img

Anonimen

Lahko narediš golaž in stročjega fižola in mesa. Prepražiš veliko čebule, dodaš meso, tenstaš, da se čebula  čisto razpusti, nato dodaš stročji fižol (boljši je beli) in dušiš. Po potrebi dodaš vodo, govejo kocko ali sol in začimbe. Pazi le,da boš čisto na koncu dodala paradižnik (če ga boš dala - koncentrat ali zmiksane pelate), ker se v paradižnikovi kislini fižol nikakor noče skuhati oziroma postati mehak.

clock-img

05.05.2006, 19:08

clock-img

tajana

pencil-img

45

Filane paprike;rižota;pasulj;paprike v sladki in kisli smetani,...

clock-img

05.05.2006, 19:15

clock-img

Anonimen

A nimate beljakovine?

clock-img

05.05.2006, 20:27

clock-img

*NaTaŠa*

pencil-img

177

Ja ja, mamo beljakovine in tile šampinjoni ali pa golaž ni slaba ideja.Hvala, zravn pa ena skleda motovilčka z jajčkom.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem