cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bolečine v trebuhu!

clock-img

05.10.2007, 16:13

clock-img

seven

pencil-img

12

A IMA ŠE KATERA PODOBEN PROBLEM JAZ SEM 1OM PO PORODU IN MENE ŽE DVA MESECA BOLI V SPODNJEM DELU TREBUHA. kAR ŠPIKA ME OBČASNO NE VSAK DAN!

SEJ GREM K GIN, SAMO SE MORAM NAROČIT AMPAK SE MI ZDI DA JE TO OD DVIGOVANJA MOJEGA OTROKA KI IMA KAR 13KG?

clock-img

05.10.2007, 18:11

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Kar pojdi do G. Bo najbolje.

clock-img

05.10.2007, 18:23

clock-img

mami_miki

pencil-img

1723

mene je po telovadbi...občutek sem imela kot da mi je trebuh noter potegnilo, pa zabolelo me je,,,vedno manj, prj pa občasno...zdaj je 4m mimo in je ok...

clock-img

05.10.2007, 18:43

clock-img

seven

pencil-img

12

Ma jaz mam filing k da celo maternico čutim kr trga notr , če se ne premikam je o.k. ma kr neki.Mal mi gre na živce ker ne vem če je to normalnouser posted image

clock-img

05.10.2007, 19:08

clock-img

ona

pencil-img

3685

To se je moji sestri sedaj zgodilo in je ravno tako 10m po porodu in je šla k zdravniku in so rekli,da ima pretegnjene trebušne mišice od nosečnosti in da ni nič takega,počasi bo minilo,
Ti pa raje kar zdravniku pojdi povedat,da ni kaj drugegauser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem