cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Boleče bradavice

clock-img

24.09.2008, 15:29

clock-img

AnciM

pencil-img

1222

Pozdravljene!

Koliko časa so vas bolele bradavice? Moj sinko je star 4 tedne in me še vedno zelo bolijo. Po vsakem dojenju jih vedno namažem z bepantenom, ampak stanje se nič kaj ne izboljšuje.

Kaj pa blazinice za v modrček? Ste jih vstavljale ves čas dojenja al se kdaj umiri to izcejanje mleka?

clock-img

24.09.2008, 16:08

clock-img

tamala_82

pencil-img

254

Nič kaj vzpodbuden post iz moje strani - mene so bolele še 3 mesce po porodu, zato sem takrat nehala z dojenjem in si mleko rajši stisnila in ga je dobil po flaški user posted image poba zadovoljen, jaz pa tudi, saj ni bilo več bolečin. Prej pa skos ragade sem, ragade tja user posted image

Sem pa baje izjema, ker se večini bradavice navadijo in lahko normalno dojijo. Srečnice ....


Blazinice sem mela skos. Pa ne zarad izcejanja, ampak zato, ker so tako nežne in mehke in mi je ful pasalo (zarad bolečih bradavic).

clock-img

24.09.2008, 20:10

clock-img

mižek

pencil-img

1104

so me bolele, samo tistih par dni v bolnici, pa sem si jih namazala z kremo ki so mi jo priporočale sestre reče pa se ji BIOCLIN, pa ni draga

clock-img

24.09.2008, 21:54

clock-img

lady1

pencil-img

24

Mene so bolele cca 3 tedne sem jih pa tud najprej mazala z bepantenom pol pa mi je babica svetovala LANOLIN - in to res pomaga. Ga pa dobiš v tubi v nekaterih lekarnah ti ga pa navagajo pa je ful pa je okol 3e v tubi pa okol 7e. Probaj men je ful pomagal, se pa res bradavice pol "navadjo" tko da midva se dojiva že 5m.LPuser posted image

clock-img

24.09.2008, 22:36

clock-img

Tende

pencil-img

96

Jaz sem uporabljala Lanolin kremo od MultiMam - dobiš v lekarni, pa še njihove obkladke in sem bila zelo zadovoljna. Bolečine pa so izzvenele v rugem mesecu in je bilo prav fino. Le pogumno, se splača potrpeti, čeprav boli kot hudič.

clock-img

25.09.2008, 00:54

clock-img

Pandica

pencil-img

5280

Bolele so me samo prvih par dni v P, potem je bilo pa kar ok. Sem pa si jih prve mesece redno mazala z lanolinom, super krema pa še spirat je ne rabiš pred dojenjem.


Glede blazinic pa takole: moja mala bo kmalu stara 1 leto, jaz pa še vedno "strašim" okoli z blazinicami za dojenje kot, da imam novorojenčka user posted image    Sem zadnič en dan probala biti brez njih, pa, ko sva se dojili sem imel cel modrček premočen, ker se mi na drugi ziziki full mleko izteka med dojenjem. Na začetku sem pa imela celo one Aventove "školjke" in so mi full pomagale, da nisem bila vedno cela premočena user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem