cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Boleča trtica po porodu

clock-img

01.02.2006, 14:04

clock-img

dana

pencil-img

1395

Je že eno leto kar sem rodila, ampak me trtica še vedno boli, če se ne usedem pravilno, ali pa če bi se na hitro usedla.

Prvih par mesecev po porodu je bilo za znoret, tudi dojila sem samo leže ker sede nisem mogla.

Ali ima še katera od vas take težave in kako ste jih rešile?

dana

clock-img

01.02.2006, 18:06

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

Mene je tudi kar precej bolelo, če sem dlje sedela (posebej med vožnjo), pri dojenju pa ne, pa tudi med hojo ne. Po pbl. pol leta po porodu se je stanje umirilo - boli me le še, ko dolgo sedim v avtu.

clock-img

01.02.2006, 19:02

clock-img

rozi81

pencil-img

718

Meni se je trtica zlomila pri porodu tako da sem lahko prva dva meseca samo sanjala o sedenju. Potem pa zelo zelo počasi. zdaj 7m po porodu pa me boli če dolgo sedim ali pa če bo slabo vreme.

Lp S

clock-img

01.02.2006, 19:51

clock-img

SPORTINA

pencil-img

181

O končno odgovor zame, jaz pa vse sprašujem, če je možno,
da me 7m po porodu še vedno boli trtica.
Kdar vstanem iz trdega stola kar sapo lovim ....
Potem je to to?
In rešitev?
Je ni? Čas? user posted image

clock-img

01.02.2006, 20:53

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

se pridružujem user posted image user posted image user posted image

11m je minilo jaz pa prav tako ne morem iz trdega stola vstat prav tako lovim sapo al pa se obračam k user posted image user posted image user posted image  ma raj ne povem.

Mi je včasih kar nerodn k mam obiske pa bi mogla na hitro vstat iz stola pa kaj postrešt jaz se pa obračam in na koncu zgleda kot da nočem postreči gostovuser posted image

clock-img

01.02.2006, 22:33

clock-img

dejčka2

pencil-img

302

Tudi mene je neznosno bolela trtica po drugem porodu. Res groznoooo!!! Sem komaj iz postelje zlezla, sedenje so bile le sanje. Pa sem šla en mesec po porodu k osebnemu zdravniku, me je dal na slikanje - rezultat = zlom trtice pri porodu!!! Ja, je zelo neprijetna zadeva, mi je rekel kirurg. Haloooooooo, sem bila skoraj nepokretna, njim pa je to neprijetno! Svašta si dovolijo!!!!!
Zdravljenje - 4 lekadole na dan ( tega se nisem držala ) operacija odpade, celjenje je dolgotrajno,....
Zdaj je od tega 4 leta pa me še sedaj user posted image  boli, tako da bi vas rada potolažila, da mislite kakšne sončke ste dobile na ta način.

clock-img

02.02.2006, 08:32

clock-img

dana

pencil-img

1395

Dejčka,

a če imaš zlomljeno trtico ni nobene operacije? Kakšno je pa zdravljenje? Na to sploh nisem pomislila, da bi imela zlomljeno, da je to možno - no očitno je.

Očitno se moram navaditi na bolečino ker bo trajal kar nekaj časa da bo minilo.

Lp dana

clock-img

02.02.2006, 12:10

clock-img

Anonimen

Tud jaz imam od poroda naprej težave s trtico, posebej pri dolgotrajnem sedenju na trdih stolih/klopeh. Bolelo me je celo toliko, da so mi jo poslali slikat, ampak poškodb ni. Samo boli pa še zmeraj, in to me bo najbrž zmeraj, mi je rekla zdravnica. user posted image

clock-img

02.02.2006, 17:03

clock-img

dejčka2

pencil-img

302

Dana, ne ne operirajo, le v primeru, da je moteno odvajanje blata. Bolelo pa bo dolgo zato, ker je trtica na takšnem mestu, da se ne da gibsat. Zato bi morala 2 meseca nepremično ležat, s katetri,..... to pa je seveda nesprejemljivo.

Mene je edino res user posted image  to, da so mi v porodnišnici rekle, da sem občutljiva, ker sem rekla, da me nekam čudno rit boli.

clock-img

02.02.2006, 17:31

clock-img

dana

pencil-img

1395

No potem vsaj vem da mora miniti nekaj časa pa bo mogoče bolje.

dana

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem