cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Boleča trtica

clock-img

01.08.2006, 12:43

clock-img

ElaM

pencil-img

2667





Ojla,
situacija je sledeča, sem 4t po porodu in me za znoret boli trtica.user posted image  Prav muka se mi je vsest, ker vem, da bom mogla tud vstat.
A je imela še katera take probleme? Kaj je pomagalo?
Baje, da se trtica med porodom lahko zlomi in potem to dolgo boli.user posted image  




_____________________________

:)

clock-img

01.08.2006, 17:16

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

mene je bolela še ene 3 mesece po porodu, sčasoma vedno manj, pol je pa bolečina izginila. Po mojem se je res kaj nalomilo in rabi svoj čas, da se zaceli.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

01.08.2006, 17:34

clock-img

soncicaT

pencil-img

1018

ah, ja..kake dva meseca nnazaj sem jaz to spraševala!

Tudi mene je fuuul bolela...treba je počivat!

No in neha bolet, nato pa se pelješ nekam z avtom (sediš) in spet huhuhuhu...user posted image

Boli ko user posted image .

No, zdaj skoraj 5m po porodu me ne boli več.user posted image

clock-img

15.08.2006, 10:59

clock-img

SPORTINA

pencil-img

181

Ne bom ti ravno v tolažbo....

Mene boli še 14m po drugem porodu...

o ja...

clock-img

08.09.2006, 16:32

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

28.09.2006, 13:22

clock-img

saraja

pencil-img

770

Tudi jaz sem v takšni situaciji in sploh ni fajn! Mi je G rekel, da sem pri porodu trtica odkrhne, ker nanjo pritiska glavica in da bo še nekaj časa bolelo. Boli pa ko user posted image

LP

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

21.10.2006, 12:59

clock-img

Splet.Ka

pencil-img

1315

Ojla.

Sem ravno s sprehoda in komaj sedim, tako me trtica boli. Sem skoraj 3 mesece po porodu, pa ni bolje.

A obstajajo kakšne vaje, da bi to bolečino ublažila?

_____________________________

Cvetim...

clock-img

21.10.2006, 13:30

clock-img

ElaM

pencil-img

2667

Ni vaj, samo čas. Žal.
Mene še zdaj občasno boli, je pa res že mnogo bolje.user posted image

_____________________________

:)

clock-img

15.11.2006, 13:29

clock-img

žiža

pencil-img

1361

Uff, jaz sem še v OŠ enkrat ful na rito padla in me je tako svinjsko bolelo. Pa noben mi ni verjel, da me tako zelo boli trtica. Jaz takrat tud pomislila nisem, da si lahko trtico zlomiš, odkrhneš... V glavnem, najtežje je bilo dvignit rito in sedečega položaja user posted image  Mene je bolelo celo leto, prisežem. In sem sigurna, da sem imela zlomljeno trtico. POmagat si pa res nimaš s čim. Tud zdravnik ti nima kaj narediti.

clock-img

16.12.2006, 08:37

clock-img

frufru

pencil-img

2857

Mogoče maš pa zlomljeno, ker se to pri porodu tudi lahko zgodi. Vprašaj G ali tvojega osebnega zdravnika.

clock-img

26.12.2006, 10:59

clock-img

Strawberrie Cherrie

pencil-img

7788

Mene je pa zadnji mesec nosečnosti zelo bolela trtica - zdaj trkam na les, ker me ne več in upam, da se ne bo ponovilo -> kajti je bilo skrajno moteče in BOLEČE...sočustvujem z vami vsemi, kjati točno vem, kako boleče je sedet, če je sedalo in trtica občutljivouser posted image user posted image

clock-img

09.01.2007, 21:21

clock-img

Anonimen

Mene je zdravnica zaradi teh bolečin poslala na slikanje, pa ni bilo nič zlomljeno, samo poškodovano pri porodu in je v prvem letu po porodu potem počasi izginilo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem