cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Boleča sramna kost po porodu

clock-img

10.10.2008, 11:59

clock-img

JAPE

pencil-img

688

Veliko je bilo že govora o boleči sramni kosti v nosečnosti. Mene pa zanima kako je s tem po porodu.

Sem drugič noseča in me sramna kost zelo boli, me pa v prvi nosečnosti ni bolela. Po porodu pa 2 dni sploh nisem mogla vstat iz postelje od te bolečine. Bolečino sem čutila še nekje pol leta po porodu. Sedaj v drugo me je sramna kost začela boleti že v začetku nosečnosti.

Me pa zanimajo vaše izkušnje po porodu, tiste, ki vas je sramna kost bolela že v nosečnosti. Vas je bolela tudi potem? Kdaj se je bolečina končala?
Kako ste bolečino takrat omilile? Ste veliko hodile ali malo? Kaj je boljše?
Kako ste doživljale popadke ( namreč s to bolečino še ležat na boku ne moreš)? Ali mislite, da bi z ultivo ali EA omilila te bolečine? Ali ti dve metodi omilita le bolečine popadkov?

Dobrodošle vse izkušnje!

clock-img

10.10.2008, 12:38

clock-img

juniorka

pencil-img

1258

Joj, sicer ne vem, kako je z boleco s.kostjo, se mi pa smilis. Kaj pa ginekolog pravi?

EA- sem pa imela in me sivanje ni bolelo- ko me je pol ure skup sestavljala, za kost pa res ne bi vedla- jaz bi na tvojem mestu poskusila poklicat kaksnega anesteziologa!
Nisem kaj dosti v pomoc, sori!

clock-img

10.10.2008, 12:50

clock-img

Anonimen

Jaz se po prvem porodu tudi ne spomnim, da bi me bolela sramna kost, po drugem pa je bila ta bolečina prisotna. Enkrat bolj, drugič manj izrazita. Nekje po 4-5 mesecih pa je ni bilo več. Pri meni ni bilo ne vem kako hudo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem