cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bodoči obešalniki-9 teden

clock-img

26.02.2007, 09:15

clock-img

Taula

pencil-img

6340

No..danes pa jaz začnem teden, ker ste vse tako zaposleni z miganjem.

Moj kratek načrt za ta teden je:
- čim več miganja
- čim manj tortic (kar bo težkauser posted image )
- tehtanje in merjenje naslednjo nedeljo

Razmišljam da bi marca začela tudi teči, ker je v bližini doma ena luštna potka. Sej na začetku bom najbž sopihala ko stara lokomotiva, potem bomo pa videli ali bo kaj bolje. Poletje in kratke cunjce se prehitro bližajo.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

26.02.2007, 10:37

clock-img

nenni

pencil-img

116

Še moje poročilo:

Kar se tiče prehranjevanja sem bila ta vikend pridna, za gibanje pa bolj malo. V soboto sem naredila trebušnjake, no včeraj pa ni bilo časa.
Bom čez teden probala nadoknadit.

Sem pa pridna kar se sladkarij tiče, nazadnje sem jih jedla v torek  20.

clock-img

26.02.2007, 10:41

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Prejšnji teden ni šlo vse po načrtih - samo polovični izkupiček telovadbe. Sem se pa odločila, da ta teden ni popuščanja.
Kilaža mi zaenkrat stoji (mogoče celo kako deko manj pokažeuser posted image ), kar je zelo super glede na moje prehranjevalne navade in neredno telovadbo.

Sem se pa odločila za 40-dnevni post. Do velike noči ne bom jedla čokolade - > bo težko, ampak moram zdržat. Druge sladkarije pa me sploh nekako ne mikajo.

Pridno migajte, potem pa se še javim, da poročam, kako mi gre.

P.S. A se samo meni zdi, da odkar GATA boleha, se vse manj javljamo!??!
 
GATA, a si že kaj bolj zdrava? Rabimo eno, da nas malo potera!

clock-img

26.02.2007, 11:08

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Sem se pa odločila za 40-dnevni post. Do velike noči ne bom jedla čokolade - > bo težko, ampak moram zdržat. Druge sladkarije pa me sploh nekako ne mikajo.



Jaz ob misli da bi bila 40 dni brez čokolade postanem user posted image

user posted image dobra si če ti rata! Držimo pesti.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

27.02.2007, 13:30

clock-img

nenni

pencil-img

116

Kako vam kaj gre?

Jaz sem včeraj telovadila na easy shaperju, poleg tega sem pa z nečakinjami imela plesne vaje - obvladata Saško Lendera v nulo, sploh dvoletnica in smo imele plesne vaje.  Me ful kolena bolijo, le zakaj? user posted image

Pa še sama sebi moam čestitat za uspešno dosežen cil - en teden brez čokolade!   user posted image

Gata, kje si ostala? Manjkajo mi tvoje motivacijske besede!

clock-img

27.02.2007, 14:01

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Včeraj sem bila pridna - sicer ne celo uro, ampak vseeno.
 
Taula, jaz sem že 1 teden brez čokolade. Pa se mi je še ne lušta, zaenkrat.
 
Nenni, plesne vaje mam jaz vsak dan z mojo starejšo hčerko. Vsak dan moram predvajat "uno muziko, ko sem jo na računalnik posnela" in potem plesat z njo. Neverjetno, koliko energije imajo ti majhni otroci, a ne.
 
GATA, KJE SI? TUD JAZ RABIM KAKŠNO TVOJO BRCO V RIT!

clock-img

28.02.2007, 07:37

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Hojla!

Pridne ste. Kr brez čokolade! Hmmm, jaz par dni ali pa tudi teden že zdržim, potem pa vse nadoknadim! Glede telovadbe pa nič konkretnega. Sprehodi, zjutrej pa prespim moje plane! Pa me je prijateljica potolažila, da gremo iz zimske zaspanosti v pomladansko utrujenost...user posted image
Mogoče me utruja vijuganje med raznimi bacili! user posted image

GATA, dobro se pozdravi pa še skrivnost nam izdaj kako se tebi tako učinkovito in hitro manjša obseg. A se radiraš?user posted image
Obljubim, da bom objavila svoje mere - v bljižnji prihodnosti.

Jutri grem v PARIZ za 4 dni - službeno. JUHU!!!!Bom tam migala: na Eifflov stolp,....
Poročam kako je blo.


_____________________________

Ba

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem