cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bodoči obešalniki-12. teden

clock-img

19.03.2007, 09:26

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Eno pa je ponedeljek in začetek novega tedna. Kako ste kaj preživele vikend? Jaz sem izkoristila zadnje sončne dneve in bila na morju kjer sem prehodila slovensko obalo. Med vikendom sem tudi pridno delala vaje za trebuh in noge ter gonila kolo.user posted image  Skratka prejšnji teden sem bila kar pridna, se morem pohvaliti.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

19.03.2007, 12:16

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Živjo,
mi smo tudi uživali na soncu: sprehodi in polnjenje baterij. Me je prijelo pomladansko čiščenje... in kr moram... Sicer sem imela napad na sladkarije (čiščenje shrambe?!!) in upam, da je minil!!!! Sedaj pa čakam na sneg in kidanje user posted image .
lp.

_____________________________

Ba

clock-img

19.03.2007, 13:31

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Živjo,
mi smo tudi uživali na soncu: sprehodi in polnjenje baterij. Me je prijelo pomladansko čiščenje... in kr moram... Sicer sem imela napad na sladkarije (čiščenje shrambe?!!) in upam, da je minil!!!! Sedaj pa čakam na sneg in kidanje .
lp.



Napad mene še čaka ko bo user posted image  prihajala. Čeprav bi danes jaz tudi jedla nekaj sladkega, ampak se za enkrat še upiram temu. Sej mene danes  tudi čaka  user posted image  in user posted image . Kurjenje kaloriuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

21.03.2007, 14:50

clock-img

Pilar

pencil-img

1009

DAAAN!

A lahko malo debatiram z vami...in zraven upam na hujšanje

clock-img

21.03.2007, 14:53

clock-img

Taula

pencil-img

6340

user posted image Dobrodošla.user posted image  Več ti pa jutri napišem ker sedaj letim domov kuhat kosilo.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

22.03.2007, 08:38

clock-img

Taula

pencil-img

6340

No pa sem se dokopala do te teme.user posted image  Kako ste kaj? Pilar dobrodošla na tej tematiki, kjer kot vidiš vse tako pridno telovadijo da se nimajo časa oglašati.
Jaz sem ta teden pri telovadbi kar pridna, saj telovadim vsak dan, samo kaj ko sem zvečer lačna in jem. Ne vem, nekaj bo treba spremeniti na tem.user posted image
V nedeljo se bom merila svoje cm da vidim ali sem kaj ožja okoli pasu in riti. Upam da ima ta moja telovadba kaj učinka. Upam tudi da se tale sneg čim prej odstrani in bo malo topleje ker bom začela teči. Sej na začetku bom sopihala ko lokomotiva ampak pomaga pa tek celem telesu.
Pridno migajteuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

22.03.2007, 09:36

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Daaaaaaaaaaan!

Sem dva dni nazaj napisala cel roman in je potem zmanjkalo elektrike in vse šlo v ...

Torej telovadba je pri nas večinoma na prostem (ta teden je bilo aktivno "kidanje" snega). Zvečer pa ni neke volje za vaje na kritičnih delih telesa. Kg sicer nič ne kopnijo, sem pa namerila manjši obseg okoli trebuha in prsi. Seveda sem potem vse preverila še na oblačilih in se res malce pozna.

Pridno telovadite dalje!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem