writing-img

Blato dojenčka, kdaj so se začeli krči

clock-img

18.12.2007, 13:44

clock-img

Anonimen

Pozdravljene.
Zanima me, kakšno blato mora imeti en teden star dojenče, hranjen z adaptiranim mlekom. Moj ima kašasto rumeno, je to v redu? Pa zanima me, tiste, ki ste na adaptiranem mleku in ste ga menjale, ali je blato spremenilo barvo (npr. Aptamil, Milumil..)? Pa še, kdaj so se kaj pojavili krči (kolike)? Lep pozdrav

clock-img

18.12.2007, 18:10

clock-img

eya

pencil-img

4615

Moj je bil sicer rumen, imel je pa tako zenfasto blato, pa taki kao sesirjeni beli košči so bili notri.

clock-img

18.12.2007, 19:58

clock-img

novakatja

pencil-img

130

Jaz dojim, drekec je pa tekoč, rumen. Za adaptirano mleko naj bi bilo enako, le bolj zaprti so lahko. Krči so se nam začeli že pri 3. tednih, ker je tako hlastal za hrano, da je ful zraka požrl.

clock-img

18.12.2007, 19:59

clock-img

butt3rfly

pencil-img

647

moj ima kašasto rumeno, kar je vredu. dajem mu pa milumil. neki časa nazaj sm sprobala od dm-a babylove mleko, ker je ful cenejši od ostalih. in se mu je barva blata mal potemnila, pa tud bolj smrdelo je. zdej sm šla nazaj na milumil in je tako kot prej.
naš hvala bogu ni mel neki posebi krčev, tko da smo meli kr fajn srečo.

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

clock-img

19.12.2007, 20:59

clock-img

aleks7

pencil-img

21

Tut moj ima rumeno, zenfasto blato, včasih tut mal bolj trdo. Krči so se pa začeli, ko je bil star 10 dni.

clock-img

20.12.2007, 10:17

clock-img

inja2

pencil-img

600

tudi moj ima rumeno kašasto blato, kadar ima pa krče je blato zelenkasto...
krče smo dobili ko je bil star 14 dni in jih imamo pri 3mesecih in 14 dni še vedno user posted image

clock-img

20.12.2007, 15:11

clock-img

Anonimen

Mi smo tudi imeli kašast rumen kakec, pa ob krčkih zelenega. Včasih je bila pa tudi kakor rumena vodauser posted image Kakali smo vsakič, ko smo prdnili. Non-stop sem mu menjavala plenice, vneta ritka se je vlekla do 2. meseca, ker je bila kr naprej pokakana... Aja, pa mi smo se polno dojili.
Krče smo dobili že v porodnišnici - tega nihče ne verjame, ko mu to povem. Ampak resno. Tudi patronažna in pšediatrinja nista verjeli, da je kaj takšnega mogoče. Je! Hudi krčki so trajali do konec 4. meseca, tja do 5. meseca so se pa popolnoma umirili. Ampak sem mislila, da se mi bo zmešalo.

clock-img

20.12.2007, 15:42

clock-img

lilprincess

pencil-img

87

tudi rumenkast kakec z belimi sesirjenimi koščki. Po novalacu je imela temnega, pa komaj kaj je kakala, krči pa neznosti. Sedaj je na comfort 1 in je včeraj konkretno spet kakala. Krči so se začeli pri desetih dnevih.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem