cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bios-M

clock-img

21.04.2005, 08:21

clock-img

AnBan

pencil-img

775

Mene pa zanima, ce je kdo ze kupoval :torta: brez mleka in jajc v trgovini Bios-M.

Kaksna je? In kaksna je cena?

LP, a.

clock-img

21.04.2005, 11:55

clock-img

simona1

pencil-img

63

Vem le za ceno torte, 16 kosna naj bi bila tam okoli 11.000,00 sit za celiakaše. Mi pa smo jo raje kar sami naredili doma in je vse skupaj prišlo okol 4000,00 sit.

clock-img

21.04.2005, 12:25

clock-img

maja2

pencil-img

61

Mi smo jo kupili pred enim mesecem, ampak mi je cena čisto ušla z glave. Zdi se mi, da je z embalažo in okraski po želji okrog 12.000 SIT. Je pa za cca 16 kosov.
Mi smo imeli čokoladno, brez mleka, jajc in soje (imajo pa še sadne). Vsi so jo pa ful hvalili, ker je res zelo dobra.
Poleg tega smo kupili tudi kokosovo potičko-tud ful dobra. Ta se mi je pa v primerjavi s torto zdela precej draga (ena "šteka" cca 4000 SIT)

clock-img

24.04.2005, 10:15

clock-img

MB

pencil-img

62

Torto brez mleka in jajc izdeluje tudi pekarna Lincer iz Kranja. Cene so na internetnem naslovu:

http://www.pekarstvo.com/lincer/

Tudi slascicrna Metuljcek izdeluje torte za posebne diete. Internetnega naslova nimajo, je pa telefon in naslov:

SLAŠČIČARSTVO METULJČEK
HRADETSKEGA CESTA 48a,
1000 LJUBLJANA
Tel.: +386 (1) 540 16 06

Pa lep pozdrav.

clock-img

25.04.2005, 06:54

clock-img

AnBan

pencil-img

775

Hvala, hvala, najlepsa hvala!!!:bravo::bravo::bravo:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem