cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bele pikice na bradavici - full boli

clock-img

22.02.2007, 11:53

clock-img

alja01

pencil-img

226

Danes zjutraj sem opazila na bradavici belo pikico (tiste brbončice so bele) in ko je našauser posted image  vlekla je ful bolelo, sedaj pa že na otip boli. Tipam se po prsih če imamkakšne zatrdline pa ni nič, me je pa kr mal strah, kr naslednje dojenje mava spet na tej, ta boleči. Namazala sem si z bepantenom. Ma katera še kakšen nasvet?Hvala.

< Sporočilo je popravil Mič -- 22.2.2007 20:05:58 >

clock-img

22.02.2007, 12:08

clock-img

fricka

pencil-img

751

A ni tako, da moraš preveriti ali ima tudi bele pikice po ustih in jih mazati z nekim mazilom?

clock-img

22.02.2007, 12:11

clock-img

romta

pencil-img

111

če res ni soor kot meni fricka probaj še lanolin od Multimum. Meni je ful pomogal pri bolečih bradavicah.user posted image

_____________________________

Kjer je volja je pot!

clock-img

22.02.2007, 13:01

clock-img

dskubin

pencil-img

2326

ja, poglej, če ima tudi mala v ustih take pikice, potem je soor in boš mogla tudi njej mazat

clock-img

22.02.2007, 13:19

clock-img

Ezi

pencil-img

716

Ko je bilo meni fejst hudo, sem uporabila nastavke.

clock-img

22.02.2007, 15:17

clock-img

Baucka

pencil-img

568

Če ima mala sor si kupi kremo Garmastan, dobi se v avstiji. Je proti glivicam. S tem ko si ti bradavice namažeš, dobi tudi user posted image v usta in je tudi kot preventiva proti soru. Meni je ta krema pomagala pri ragadah, katere so se celile zelo počasi.

_____________________________

Gremo veselo.

clock-img

22.02.2007, 22:45

clock-img

pika30

pencil-img

1150

Alja01 jaz sem imele isto kot ti,pa je definitivno sor,tak da se maži z daktarinom po bradavici 3-4 na dan.Meni se je stanje že drugi dan izboljšalo in res pomaga.Če pa ima še tvoja user posted image  pele pikice v ustah,na nebu pa še njej namaži z daktarinom.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

clock-img

22.02.2007, 22:53

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Če so glivice se morata z Daktrinom (oralni gel) mazati ti in tvoj dojenček.

_____________________________

lp

clock-img

23.02.2007, 18:04

clock-img

alja01

pencil-img

226

Zgleda da ni sor, sm našiuser posted image pogledala po ustih pa nima nič, pol sm si pa mal toplih obkladkov dajala na levo stran kr me je bolelo, pa stiskala sm s pumpco, pol smo pa še dvakrat dojile na tej strani pa je zdej OK, pikica se manša boli pa tud ne večuser posted image user posted image user posted image . Mislim, da se je kej mal zamašilouser posted image pol se je pa k sreči odmašilo. Hvala za vaša mnenja.

clock-img

25.02.2007, 19:52

clock-img

kapesanta

pencil-img

1601

Alija01, super da ni nič.
Naj pa ti povem, da je mene en mesec bolelo pri dojenju, pa bele pike so se pojavile, pa kar neke ranice so se mi po kolobarju delale, kljub mazanju z bepantenom. Ginekologinja je rekla da je samo vneto in dala kremo za vnetje. Malemu je pogledala usta pa so bila lepa. Pediatrinja pa je po enem mesecu našla pri malem v ustkih male obloge soora (ga še ni imel dolgo) - baje ga lahko imaš tudi samo ti in se šele kasneje prenese na otroka...

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem