cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Babica v LJ porodnišnici

clock-img

07.01.2009, 09:46

clock-img

Anonimen

Ok, ena malo bolj nevsakdanja prošnja ... Namreč pojma nimam kako je ime babici, ki je novembra pomagala pri rojstvu naše princeske, saj v materinski in na odpustnici ni napisana, porodnega zapisnika pa tudi nisem videla. Sicer se je predstavila, a si noben od naju v tisti evforiji imena ni zapomnil. Pa me zanima, če katera ve ... stara mora biti okrog 30 let, šlank, svetli lasje do ramen, pa vsaj takrat je bila malo bolj naličena. Tole je pa edina njena slika, ki jo imamo:

user posted image

clock-img

07.01.2009, 11:02

clock-img

anckabancka

pencil-img

1710

Mislim, da je bila pri mojem porodu, ampak tudi nimam pojma, kako ji je ime.user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

clock-img

08.01.2009, 22:45

clock-img

Anonimen

Jaz bi pa tako rada vedela kako ji je ime ... a res nobena ne ve? Ma sem jezna, ker v drugih porodnišnicah baje porodni zapisnik dobiš za domov, jaz ga pa v ljubljanski tudi videla nisem user posted image .

clock-img

09.01.2009, 00:19

clock-img

scorpiogirl

pencil-img

1096

pokliči v porodnišnico, kaj je treba naredit, da dobiš porodni zapisnik. ti pripada (vsaj na vpogled), je bilo tudi o tem že govora na forumu, samo ne vem točno, kje. upam, da ugotoviš, kdo je user posted image

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

clock-img

09.01.2009, 00:39

clock-img

Majuska

pencil-img

9092

Hm, takole od zadaj se mi zdi, da je ista kot je bila pri meni. Ime ji je bilo Irena, priimka pa žal ne poznam.

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008

clock-img

09.01.2009, 11:47

clock-img

Anonimen

Hvala punce! No se bom pozanimala v P kako lahko dobim porodni zapisnik.

clock-img

11.01.2009, 14:38

clock-img

Klaudia

pencil-img

2758

otika - Daj mo pošlji sliko na mail (originalno velikost), pa bom sosedo vprašala, ker dela v porodnišnici v LJ.
Levo od ikone ZS imaš mail, drugače mi pa sporoči pa ti bom poslala mail na ZS

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

clock-img

11.01.2009, 19:43

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Moji je podobna. Imena pa ne vem, imam pa zapisnik. Sem ga dobila pri odpustu.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem