cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Babi, tako močno te pogrešam...

clock-img

08.09.2010, 09:06

clock-img

smeška83

pencil-img

282

Moji babici se je izpolnila velika želja: videla me je v poročni obleki. In borila se je z neusmiljenim rakom do konca najinega poročnega potovanja. Zjutraj, ko sva se vrnila, pa je za vedno zatisnila oči… Čutim jo ob sebi in vem, da je srečna.
Verjamem, da se bova spet srečali nekje na drugi strani mavrice. Tam, kjer ni solza, le veselje in sreča... Vem, da je sedaj na lepšem in da je še vedno na nek način med nami. In vedno bo. Če ne drugače v nasmehih ob misli na njeno dobro voljo in spominih na njene tople objeme.
Jo pa že sedaj močno pogrešam...user posted image

clock-img

08.09.2010, 09:08

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

iskreno sožalje. Bodi močna, babi je vedno ob tebi in naj te vežejo nanjo lepi spomini. 

clock-img

08.09.2010, 09:16

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

user posted image

Iskrene sožalje! Več besed ne spravim skupaj...

clock-img

08.09.2010, 09:21

clock-img

uškinamama

pencil-img

3841

Kako te razumem. Od smrti moje ljubljene none je že dve leti in pol in še vedno...

Moje sožalje, naj te njena moč in spomini na njene objeme spremljajo vse življenje.

Ko sem bila sama na tvojem mestu, mi je ena lepa rr-jevka napisala eno najlepših sporočil tolažbe in upanja. In ravno prejšnji teden, ko sem imela krizo, sem ga spet prebrala. Mislim, da ne bo imela nič proti , če ga delim s tabo.

"Tvoja nona ti ni pustila "samo" karte. Pustila ti je karte s katerimi se igra zivljenje. V njeni igri zivljenja ti je dala mnogo. Dano ni, da bi se izgubilo. Dano je, da das naprej - svojim otrokom, vnukom, pravnukom... in da bi vsak od teh, ki jim je bilo dano, dal naprej. Dala ti je seme, znanje kako in dobre karte za tvojo igro zivljenja. Tvoja nona zivi in bo zivela vse dokler bo zivelo naprej tisto, kar je bilo dano - ljubezen, cas, razumevanje, modrost.... Pa ce bo to cez 1000 let - tvoja nona bo se zivela - v srcih tistih, ki so imeli to sreco, da im je bilo dano in ki bodo partijo kart svojega zivljenja umeli odigrati tako, da bodo dali naprej."

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.

clock-img

08.09.2010, 13:25

clock-img

emica2008

pencil-img

674

sožalje

clock-img

08.09.2010, 16:10

clock-img

tasa_m

pencil-img

21300

user posted image iskreno sožalje. user posted image user posted image

Poznam bolečino ob izgubi naših om/ babic /non. Tudi jaz imam vsak mesec veliko "krizo" ko cel dan samo jočem, gledam najine slike in se spominjam, pa čeprav je od tega že skoraj 9. let.

clock-img

09.09.2010, 18:52

clock-img

smeška83

pencil-img

282

Hvalauser posted image

clock-img

14.03.2011, 17:36

clock-img

xena@alex

pencil-img

41

ojla  tudi jest te razumem moja babi je umrla pred 1tednom in mi je zelo hudouser posted image sem pa trenutno v 26t user posted image tako da zelo težko to prenašam...

sožalje tudi od mene user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.03.2011, 21:33

clock-img

titanik

pencil-img

86

Sožalje

_____________________________

Ponosna sem na to ,da sem dobra mama.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem