cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Aptamil iz Muller-ja

clock-img

11.11.2008, 13:23

clock-img

ANIME

pencil-img

888

ojla!

do danes smo uporabljali Aptamil, ki smo ga kupili v lekarni (uporabljam aptamil 1).
Danes pa bom odprla prvo škatlo Aptamila, ki sem ga kupila v Mullerju. Ker je drugačna embalaža (kot seveda tudi cena) me zanima naslednje.

V navodilih piše, da je vodo potrebno segreti na 60°C, predno se zmeša s praškom. Ker imam jaz vodo že v naprej prevreto, me zanima ali je to res potrebno. Prav tako bi se mi zakompliciralo pri hranjenju na poti, saj je potrebno kar nekaj časa čakatim da se ohladi na 37°C.

vaše izkušnje bi bile dobrodošle


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

clock-img

11.11.2008, 13:58

clock-img

Anonimen

jaz nič ne merim temperature, prekuham vodo,jo malo shladim in  jo dam v termovsko,ko je primerne temperature(ravno za jesti)  in s mlačno vodo delam flašo.

clock-img

11.11.2008, 14:13

clock-img

livia

pencil-img

2395

Jaz dam kar vodo iz Brita vrča za 20 sekund v mikrovalovko in not Aptamil2.

clock-img

11.11.2008, 14:23

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

V navodilih piše, da je vodo potrebno segreti na 60°C, predno se zmeša s praškom. Ker imam jaz vodo že v naprej prevreto, me zanima ali je to res potrebno.



tudi mi smo imeli kupljeno vodo in je nikoli nismo greli (razen do pitne temperature, kasneje tudi to več ne, ker ima raje hladnega), prav tako že od začetka uporabljamo aptamil iz mullerja. naredi tako kot ti je najlažje, nima veze, sem preizkusila in v vsakem primeru pride isto user posted image

clock-img

11.11.2008, 14:24

clock-img

valentina2006

pencil-img

2353

Jest vsa AM po istem principu štimam. Prekuhano vodo dam v termovko... in AM, ne dam glih v krop, pustim, da se voda ohladi, ker si mi je že več x nardil, da so ble v mleku grudice user posted image ... pa ne vem če je tle glih voda glavni krivec, se mi zdi, da je včasih kakšna serija AM, ki se grudi user posted image

clock-img

11.11.2008, 15:47

clock-img

mafi

pencil-img

4506

ni mamo tud v termovki, če pa rabbim za na pot pol pa v flaško nalijem že ohlajeno vodo in tik pred obrokim mu nalijem še iz terovke tako, da user posted image kar kmalu dobi za papat

lp

clock-img

11.11.2008, 22:29

clock-img

botrca

pencil-img

14679

IZVIRNO SPOROČILO: ninny

jaz nič ne merim temperature, prekuham vodo,jo malo shladim in  jo dam v termovsko,ko je primerne temperature(ravno za jesti)  in s mlačno vodo delam flašo.



enako

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

12.11.2008, 07:12

clock-img

Anonimen

Tudi jaz ne merim temp.

Na začetku ko še nisem imela filinga za prehladno/prevroče, sem si kapnila na zapestje. Če zapeče je prevroče, če pohladi je prehladno, če pa je ko da ni blo nč je pa super ready za jest user posted image

clock-img

13.11.2008, 19:17

clock-img

botrca

pencil-img

14679

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Tudi jaz ne merim temp.

Na začetku ko še nisem imela filinga za prehladno/prevroče, sem si kapnila na zapestje. Če zapeče je prevroče, če pohladi je prehladno, če pa je ko da ni blo nč je pa super ready za jest user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

15.11.2008, 10:37

clock-img

Soncnica Sandra ***

pencil-img

8688

Prekuhana voda v flaško, pogrejem v mikrovalovki, dodam AM in je pripravljeno prej kot v minuti.
 
Manj kot boš komplicirala, lažje bo

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

clock-img

15.11.2008, 14:38

clock-img

botrca

pencil-img

14679

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Prekuhana voda v flaško, pogrejem v mikrovalovki, dodam AM in je pripravljeno prej kot v minuti.
 
Manj kot boš komplicirala, lažje bo



user posted image user posted image user posted image  se strinjam

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

17.11.2008, 14:21

clock-img

srki

pencil-img

9222

Čez dan jo sproti prevrem, približno vem, kdaj je čas, če pa se preveč ohladi jo enostavno samo pogrejem. Ne kontroliram temperature, ker če hočeš delati po navodilih, potem ti otrok lahko še pol ure joka od lakote. Za ponoči pa si jo prevrem in ohladim na primerno temperaturo za pitje, preverim tako, da sama poskusim vodo in jo dam v termovko.

Tako sem delala tudi pri prvemu, pa je živ in zdrav.

clock-img

25.11.2008, 10:25

clock-img

ANIME

pencil-img

888

Zdaj imam pa še eno vprašanje glede Aptamila ...

V Mullerju stane cca 12€ (800g), v prodajalni Kolinske pa cca 15€ (900g), vendar imam popust na dvojčke.

A mogoče katera pozna še kakšne cenejše variante, kje ceneje kupit Aptamil.


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem