cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Aptamil - rok uporabe

clock-img

17.08.2008, 11:34

clock-img

GoYa

pencil-img

2388

Se mi zdi, da imo adaptirano mleko nekam kratek rok uporabe - samo 3 tedne od odprtja škatle.
Če ne porabim hrane po 3 tednih, jo moram v smeti zabrisati, pa čeprav jo ostane več kot pol škatle? Mislite, da je dejansko hrana po 3 tednih neuporabnauser posted image user posted image  Pomislim, da je to mogoče samo prodajna finta proizvajalca, da se več hrane kupi, ker smo mamice itak zaskrbljene glede vsega, kar se tiče naših malčkov. Kaj menite ve?

clock-img

17.08.2008, 11:57

clock-img

barika

pencil-img

6448

kajpa če jo daš v posodo pa zrak ven izsesaš?
sej imajo razni čokolinoti in podobne zadeve tudi 3 tedenski rok trajanja.

clock-img

17.08.2008, 11:58

clock-img

juniorka

pencil-img

1258

Jaz nisem nikoli do dneva gledala, ampak sem mleko vedno povonjala- prah, ker je po nekaj časa dobilo res neprijeten vonj, kot po skisanem... Ko sem začela dodajat, sem naprimer vsak drug večer nardila po 100ml in v 3h tednih res nisem porabila veliko, tako da sem tudi jaz kar nekaj tega stran zmetala- ampak sem kupovala manjše pakiranje!

clock-img

17.08.2008, 12:47

clock-img

katra55

pencil-img

1970

Odprto mleko v prahu ima tako kratek rok uporabe zato, ker nase potegne vlago, ki omogoča rast mikroorganizmom in s tem kvar. Kisik pa povzroči oksidacijo maščob-žarkost.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem