cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Anketa - zasedenost osebnih vozil

clock-img

09.11.2010, 14:30

clock-img

ac

pencil-img

712

Pozdravljeni. Smo podjetje OMEGA consult d.o.o.. Ukvarjamo se z raziskavami na področju prometa. Trenutno izdelujemo raziskavo vrednotenja časovnih stroškov potovanj, katere cilj je znižanje družbenih stroškov, ki jih ustvarja promet. V ta namen so zelo pomembni podatki o potovalnih navadah prebivalcev Slovenije. Prosimo, če si vzamete nekaj minut vašega časa in na naslednji povezavi pričnete z izpolnjevanjem ankete o vaših vožnjah z avtom:

http://www.1ka.si/a/3246

Hvala!

clock-img

09.11.2010, 15:47

clock-img

naja17

pencil-img

2696

Sem že user posted image ...

clock-img

09.11.2010, 18:18

clock-img

mml

pencil-img

4156

narejeno :-)


_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

clock-img

09.11.2010, 18:29

clock-img

Anonimen

 

IZVIRNO SPOROČILO: ac

Smo podjetje OMEGA consult d.o.o..



Oprosti no, ampak kot podjetje bi se raziskave lahko lotili kot profesionalci, prvič s pravilno izbranim vzorcem (ja, mamice na porodniški so res reprezentativne) in kot drugič s profesionalno ekipo.

Bf, pa taka anketa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.11.2010, 18:42

clock-img

ac

pencil-img

712

Hmmm, milijonarka, a na RRju ste samo mamice na porodniški? Ne vem, no.

Lej, ne da se mi razlagat ti o tem, kako smo se lotili ankete, pa katero populacijo vse gledamo, pa katere podatke že vse imamo in kateri nam še manjkajo in pa kaj nas vse zanima, ker to ni namen moje prošnje vam na RR za izpolnitev ankete. Kot že milijonkrat napisano na tem forumu, bi tiste, katere se s čim ne strinjate, lahko to temo zignorirale, ne pa, da smetite s takimi pripombami...

clock-img

10.11.2010, 06:36

clock-img

Nika v službi

pencil-img

5222

Rešeno.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

clock-img

10.11.2010, 07:29

clock-img

petruska

pencil-img

465

Tudi rešeno!

clock-img

10.11.2010, 07:57

clock-img

end1

pencil-img

1598

sem!!!

clock-img

25.11.2010, 17:56

clock-img

enea

pencil-img

2440

Anketo sem rešila, upam da še velja,...user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem