cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ali lahko mleko stoji na sobni T - POMOČ

clock-img

24.03.2006, 19:02

clock-img

Anonimen

....oz. koliko časa je lahko pripravljeno še ne uporabljeno adaptirano mleko na sobni temperaturi.

clock-img

24.03.2006, 19:29

clock-img

Mojca P.

pencil-img

688

24 ur ga lahko imas v hladilniku ali na sobni temp.- isto velja za materino mleko...so nam rekli v porodnisnici (kjer imajo dodatek tudi vnaprej pripravljen  za tekoci dan).
na tvojem mestu bi ga vseeno raje imela v hladilniku in ga pogrela v vroci kopeli ali mikrovalovki... se mi zdi, da bi se v stanovanju v 24 urah ze lahko skisalouser posted image ??

clock-img

24.03.2006, 19:31

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Hmmm, po moje ni fajn na sobni temperaturi. Če že, potem bi ga jaz dala v hldilnik - do 24h.
drugače je pa bolje sproti pripravljati.

clock-img

24.03.2006, 19:38

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Ne vem, kako dolgo, ker ga nisem nikoli puščala na sobni temperaturi, temveč v hladilniku, kar pa se je zgodilko 2-3x. Drugače sem hrano/mleko vedno pripravljala sproti

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

24.03.2006, 19:42

clock-img

deily

pencil-img

334

 
Adaptirano mleko se ne sme segrevati to piše na embalaži. Kar ostane raje zavrzi.

Materino mleko pa lahko hraniš 24 ur v hladilniku, na sobni temperaturi pa le nekaj ur.




_____________________________

Deily @ Nateja @ Natisa

27.4.2005- DAN, KO ME JE RAZVESELILA HČERKICA NATEJA
21.3.2010- DAN, KO JE NATEJA DOBILA SESTRICO NATISO

clock-img

24.03.2006, 20:01

clock-img

petja

pencil-img

998

Kolikor jaz vem, je adaptirano mleko lahko 1h na sobni temperaturi (od takrat, ko ga pripraviš) ... potem pa stran z njim.

_____________________________

Lp, petja

clock-img

24.03.2006, 22:17

clock-img

benika

pencil-img

7793

V navodilih piše (vsaj na Aptamilu),da mleko, ki ga ne porabiš, hrani v hladilniku.

clock-img

24.03.2006, 23:17

clock-img

mamči

pencil-img

1722

Jaz sem ga maximalno pol ure šparala, pol pa izlila proč. Ziher je ziher. Mleko je lahko leglo bakterij, sploh če ni vse tipi-topi sterilizirano ali vsaj orng oprano, tako da je bolje sproti pripravljat.

clock-img

24.03.2006, 23:47

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Jaz narejenega mleka nisem nikoli šparala.Kar ni pojedel sem zlila stran.Če se je nato pokazala še potreba po hrani,sem naredila novo sveže mleko.
Obedva sta imela občutljive želodčke.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

25.03.2006, 10:17

clock-img

copka77

pencil-img

158

do 3 ure na sobni temperaturi, do 24 ur v hladilniku, 3 mesece v zamrzovalniku.

clock-img

26.03.2006, 20:04

clock-img

anajmad

pencil-img

2780

Materino mleko:3 ure na sobni,48 ur v hladilniku,potem ga pa lahko daš zmrzniti (ti povem iz prve roke,ker sem prakticirala 3 mesece). Adaptirano mleko pa 1 uro na sobno,24 ur pa v hladilniku.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem