cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Alergija zaradi vročine....

clock-img

29.03.2011, 21:05

clock-img

malibauc

pencil-img

206

Zanima me, ali ima katera izkušnje z madeži/fleki na koži zaradi vročine?
Mojemu user posted image  so se pojavili na vratu in glavi zjutraj. Njemu je tako vedno vroče.
Spal je v spalni vreči pa je izgleda bilo prevroče. Tako je rekla zdravnica in mu predpisala kremo na osnovi olivnega olja.

Kako ste se spopadle s to težavo?
Hvala.

clock-img

29.03.2011, 21:07

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Moji2 jih imata vsako leto, ko se začne toplo vreme in jima je vroče in to že od rojstva naprej. 

clock-img

30.03.2011, 09:49

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

naša sta dobila pikice po vratu in "dekolteju", letos še nič, ker ni še tako vroče..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

clock-img

30.03.2011, 13:57

clock-img

srecka84

pencil-img

192

Moja sestrična maže njeno hčerkico kar z olivnim oljem vsak dan, ko se pojavi. Ponavlja tudi par dni ko že zgine rdečica. Potem pa ima kar nekaj časa mir.

clock-img

30.03.2011, 14:41

clock-img

Precious

pencil-img

524

Ni alergija. manj ga oblači

clock-img

30.03.2011, 14:44

clock-img

Andromeda

pencil-img

3755

Manj oblačil, pa nič mazat, da koža lahko diha.

clock-img

30.03.2011, 14:52

clock-img

srecka84

pencil-img

192

Ni rečeno, da je preveč oblečen. Od sestrične hčerka je imela samo majčko s kratkimi rokavi na sebi pa pri ovratniku se ji zmeraj naredi, tako da ona ima neko vrsto alergije.

clock-img

30.03.2011, 14:57

clock-img

Precious

pencil-img

524

tale otrok ni bil v kratkih rokavih!

clock-img

30.03.2011, 14:59

clock-img

Andromeda

pencil-img

3755


IZVIRNO SPOROČILO: srecka84

Ni rečeno, da je preveč oblečen. Od sestrične hčerka je imela samo majčko s kratkimi rokavi na sebi pa pri ovratniku se ji zmeraj naredi, tako da ona ima neko vrsto alergije.




Verjetno je koža občutljiva na znoj. Človek oz. otrok ga izloča tudi, če ni oblečen "za zgoret". Lahko pa tudi, da je alergična na mehčalec oz. pralni prašek, amapk potem bi se ji verjetno še kje drugje pojavile pikice.

clock-img

30.03.2011, 19:39

clock-img

malibauc

pencil-img

206

Ja, mislim, da imata Precius in Andromeda prav. Danes ponoči ni bil več v spalni vreči in so fleki že skoraj izginili. Je pa bolj konkreten user posted image , pa mu je verjetno zato še bolj vroče. Ga fajn špehec greje.......user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem