cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

5 let- še vedno boli

clock-img

04.03.2008, 15:40

clock-img

barby0

pencil-img

24

ravno danes mineva 5 let od dedkove smrti, ki je prišla tako nenadoma, da nas je strlo do konca. dopoldan še ves delaven, popoldan konecuser posted image user posted image user posted image . ne morem pozabiti tega torka. ko smo prišli k babici so bile njene besede konec je. joj jokali smo kot nori in danes spet jokam user posted image user posted image user posted image user posted image

boli me čeprav je že 5 let od tega, zame je premalo. bil je star komaj 67 blet


dedi pogrešam teuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
rada te imam,

tvoja B

clock-img

04.03.2008, 15:45

clock-img

fragola

pencil-img

3082

sožaljeuser posted image user posted image user posted image

clock-img

04.03.2008, 15:51

clock-img

smigli

pencil-img

1088

sožalje

clock-img

04.03.2008, 16:11

clock-img

soncek28

pencil-img

239

BarbyO vem kako se počutiš,tudi jaz sem zgubila svojega dedija,čez 1 mesec bo 1 leto.user posted image drži se.

clock-img

04.03.2008, 17:27

clock-img

total

pencil-img

4453

Ti verjamem da ti je hudo,mi smo meli 3 obletnico dedkove smrti v soboto,je tut na hiter umru in nas vse presenetu,ni nihče pričakoval,mi je tut zelo hudo.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

04.03.2008, 18:00

clock-img

*alja*

pencil-img

1889

user posted image user posted image user posted image

Bodi vesela in ponosna da si ga vsaj poznala! Jas nisem nobenega. Ti pa imaš ogromno spominov vtisnjenih v srcu in bo tako vedno z tabo.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


clock-img

04.03.2008, 19:06

clock-img

Ajvy

pencil-img

9462

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

clock-img

04.03.2008, 22:46

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Sožalje user posted image


_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

05.03.2008, 11:32

clock-img

bastian111

pencil-img

800

Čas naredi svoje. Prav je ,da nas smrt bližnega boli,saj se potem zavedamo koliko so nam pomenili! Moje iskreno sožalje!

clock-img

05.03.2008, 16:25

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.03.2008, 23:30

clock-img

hmm...

pencil-img

2867

Iskreno sožalje.


user posted image user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

clock-img

09.03.2008, 13:03

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni se še zdaj naredi cmok v grlu in se naberejo solze v očeh, ko se spomnim na smrt moje ''babice'' (ni bila prava ''biološka'' babica, je pa bila babica v srcu), pa je minilo že 14 let ... user posted image .
Iskreno sožalje ...

clock-img

09.03.2008, 13:39

clock-img

lyra*

pencil-img

1477

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.04.2008, 10:53

clock-img

ursalara

pencil-img

2232

  user posted image iskreno sozaljeuser posted image user posted image

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa

clock-img

11.04.2008, 16:52

clock-img

lefairyon

pencil-img

731

sožalje...
ravno sem razmišljala, kaj za en datum je danes, da mi toliko pomeni, pa sem vedela, da je od nekoga rojstni dan...ko sem končno dojela čigav, me je stisnilo pri srcu...od starega atetauser posted image ...zadnjega maja bo 8 let, kar ga več ni...nikoli ne bom pozabila, ko me je malo pred odhodom poklical k sebi in mi dal darilo za rojstni dan, ki ga imam v začetku junija, z besedami: sprejmi to darilo...za tvoj rojstni dan ga več ne bom mogel datiuser posted image user posted image in tako je bilo...umrl je 5 dni prej...še vedno boli, ker šele sedaj dojemam te bsede...vedel je, da gre na pot v večnost...
stari ate rada te imam, nikoli ne boš pozabljen...stara mama ti tudi ne...


_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem