cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

1 mesečna ločevalna 30 dan ( beljakovine )

clock-img

26.06.2007, 07:25

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Po včerajšnem vodnem dnevuuser posted image user posted image si bom danes privoščila šniceluser posted image , in to na žaru. Samo še na to mislimuser posted image user posted image

Potreba po slanem, je neznansko velika.user posted image

...Torej za zajtrk bo banana
kosilo velik zrezek na žaru, velika skleda solate
za večerjo pa najbrž puranja hrenovka, če pa bo le prevroče, pa najbrž kar sadje
Vmes pa ljubleno vodo, ampak danes malo manj, ker ko se samo spomnim, na včerajšne nalivanje z njouser posted image , me vse mineuser posted image

In čakam,da se mi danes katera od vas pridruži, da ne bo tako pusto tuki gor, da si izmenjamo jedilnike, da malo pojamramo, ko bo šlo kateri za nohteuser posted image , in da se bodrimo!
Kaj pravite? Sem kakšno kandidatko prepričala??

Punce fajn se mejteuser posted image user posted image
barcaffe


< Sporočilo je popravil barcaffe -- 26.6.2007 7:26:44 >

clock-img

26.06.2007, 10:24

clock-img

hunter80

pencil-img

19

Kakšnen je kaj napredek po 1 mesecu

clock-img

26.06.2007, 11:26

clock-img

G in T

pencil-img

953

....ja najbrž je že okostnak


< Sporočilo je popravil G in T -- 26.6.2007 11:27:29 >

clock-img

26.06.2007, 12:13

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

IZVIRNO SPOROČILO: hunter80

Kakšnen je kaj napredek po 1 mesecu




minus 4.5 kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Napredek  je veliiik...vsaj zameeeuser posted image

Oblačila so bolj ohlapna, fajn no. Gremo naprej, do željenega ciljauser posted image user posted image

clock-img

26.06.2007, 15:22

clock-img

Allia

pencil-img

251

Ojla

evo me. Bravo, da si zdržala vodni danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Z:banana
K:3 polpete, kos kruha, solata, juha
V:čevapčiče

Pa še ogromno vode

clock-img

27.06.2007, 09:50

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Allia, velkom bekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Suuuuuuuper, pa nisem več samaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem