cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

1 mesečna ločevalna 17 dan ( beljakovine )

clock-img

13.06.2007, 12:42

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

zajtrk: češnje
kosilo: piščančji file, malo na kocke narezanega sira, ter skledo solate
malica: vodauser posted image
večerja: 2 banani

in pa  vodicauser posted image


P.s.

Bojim se, da se v meni  ne zaredijo žabeuser posted image user posted image



clock-img

13.06.2007, 12:55

clock-img

Anonimen

Jaz še ne vem, kaj bom za kosilo. Pojma nimam. Bo pa zraven solata.

clock-img

13.06.2007, 15:41

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Splišni, sej solata je čist zadosti. Pa ne pozabi na vodouser posted image user posted image



Joke!

dej si piščančka speci, jsz sem si ga. No ja piščančka (en bogi košček prs)user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa sem dala na čisto majhen krožnik, da veliko zgledauser posted image user posted image

clock-img

13.06.2007, 15:48

clock-img

žigolino

pencil-img

386

Jaz imam danes zajtrk kava in lubenica,kosilo riba in solata padva koščka krompirja mladega ker se mu ne morem upreti zato bo pa za večerjo samo voda.

clock-img

13.06.2007, 17:45

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Žigolina,
Si ti tudi z nami začela (17) dan???

clock-img

13.06.2007, 17:50

clock-img

Anonimen

No, jaz sem potem jedla eno osje gnezdo, klobasno, da ne bo pomote.user posted image  Pa malo mesa od svinjskih reber. Pa solato, seveda. Z vodo mi gre pa bolj slabo. Shujšala sem 20 dek. Ful a ne?

clock-img

13.06.2007, 18:03

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Splišni huraaaa, vidiš, da je napredek. Ampak bomo hujšale vseh 90 dni kajne??

clock-img

13.06.2007, 23:50

clock-img

Allia

pencil-img

251

Matr, a res samo jaz kaj pogolfam? Ampak danes sem pa res full golfala, sem jedla samo oh cel dan oz. od 16.00 naprej.Shiiiit! Jutri se spet kaznujem tako, da bom imela vodni dan, da se telo sčisti te sladkarije. Pojedla sem 2 kepici sladoleda+smetana+2 žlici nutelle+2 žlici pireja.user posted image

clock-img

14.06.2007, 06:54

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Jaz pa sem kar se tega tiče ful disciplinirana. Februarja sem še celo kadit nehalauser posted image , kile so šle gor, zdej pa morajo po hitrem postopku tut dool!!!! Sej je hudo, samo takrat spijem pol litra vode, da vso kruljenje malo umilim, pa gre.user posted image

clock-img

14.06.2007, 09:15

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Jaz sem pa čist zabluzila, sploh se ne držim več. Ampak sem kljub temu shujšala 1kg user posted image . Vem slaba tolažba, ampak kaj čem.
Imela sem 2 piknika, pa spust po Kolpi, pa sodelavec je šel v penzijo....tko da so bile skoz več ali manj beljakovine, pa tudi kakšen kozarček vinčka user posted image .
Za vikend greva pa z mojim na morje, tko da bo spet bolj kriza. Ampak se bom okvirno probala držat. V ponedeljek pa grem zares čisto po jedilniku. Joj, pa 23. grem na eno poroko, 30. pa že na morje. user posted image
Sem si čisto napačen čas za hujšanja vzela.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem