cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

1 mesečna ločevalna - 3 dan OH

clock-img

30.05.2007, 09:14

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hojla, pa kje ste danes vse!!!user posted image

Jaz imam:

Z: banana
K: špinačni rezanci s paradižnikovo polivko
V: še ne vem, verjetno 3 kepice sladoleda (Planicauser posted image ) in vrstica jedilne čokolade

Včeraj sem se pa že malo pregrešila, sva bila z mojim user posted image  pri kolegih in sem malo špricerja s cvičkom user posted image .

Jutri pa sadje!!!!!

clock-img

30.05.2007, 12:03

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Ojla hujševalne kolegice!!!

Sama sem za zajtrk pojedla en jabček, za kosilo pa bom makarončke z paradižnikovo omako.
Zvečer pa košček čokolade Lindt, s koščki pomaranče in mandeljni. In to je touser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil barcaffe -- 30.5.2007 12:05:23 >

clock-img

30.05.2007, 12:31

clock-img

Anonimen

Ojla. No, fino, Andreja, da si temo odprla, jaz do zdajle nisem imela časa, pa me je že skrbelo, da mi ne bosta pobegnili.user posted image

Ja, torej danes imamo OH, to je še kar v redu.user posted image

Z: jabolko
K: makaroni z eno Barilla omako (mislim da je z bučkami in malancani) + solata
V: še ne vem, to se mi je vedno težko odločit

Jutri pa v boje s sadjem in zelenjavo.user posted image

Kakšno zelenjavno juho si bom tudi skuhala. Kaj pa vedve? Kaj jesta ob teh smotanih dnevih? Vsaj meni so fuuul smotani.

clock-img

30.05.2007, 13:47

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Jaz si bom jutri privoščila kako zelenjavno juhico ali pa v službi solato (mamo ful fajn solatni bar).
Aja, a sploh lahko jemo kake bučke ali pa malancane user posted image .

Drugače pa sadje, sadje, sadje user posted image .

Ponavadi si naredim tudi kako sadno kupo (ananas, mango, banana)
Itak pa vem da bom spet vsa sestadana.

clock-img

30.05.2007, 14:31

clock-img

Allia

pencil-img

251

Jaz sem se tudi včeraj pregrešila.Upam, da bo vseeno šlo kaj dol, ko se bom v pon. vagala.
Z:2 banani
K:pizza s pelati, gobicami in mozzarelo
V: tortica, vrstica čokolade

Jutri pa ves dan sadje. Upam, da zdržim.
Jaz pa popijem premalo vode in sem zato lačna, potem me pa zvečer lakota premaga kot včeraj.Koliko vode na dan popijete? Naj bi se je popilo 2 l.

clock-img

30.05.2007, 14:34

clock-img

Anonimen

evo, še mene:

Z: bela kava
M: bela kava
K: eni knorr-ovi špageti v lončku z smetanovo omako
V: čokoladna bananca.


clock-img

30.05.2007, 14:39

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hoj, jaz ne popijem vedno 2 litra vode, enostavno ne gre. Se pa potrudim, da v službi vsaj 1 liter, potem pa še doma nekaj. Včasih mi pa rata (če grem ven na kavico)

clock-img

30.05.2007, 14:44

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Meni pa voda ni problem. Jo spijem lahko kokr čem, sam jutri je pa  sadni danuser posted image , bom pa hudo lačnauser posted image user posted image

clock-img

30.05.2007, 21:45

clock-img

Anonimen

Jaz vode popijem kakšen liter v službi. Dom je pa tudi bolj kriza.

Ja, buče in malancane se lahko, jaz jih včasih spečem v pečici, pa solato zraven. Je vsaj nekaj konkretnega. Ampak zdajle za jutri že kuham juho iz  zamrznjene zelenjave.

Biba, pa špagetov se s smetanovo omako se ne sme, ker je to mešanje OH in beljakovin, kar je ravno nasprotno od ločevanja. Ampak saj to zdaj najbrž že itak veš, a ne, te nima smisla opominjat?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem