cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

1 joška ne dela

clock-img

23.03.2011, 17:42

clock-img

Čebel@

pencil-img

16171

pozdravljene!

na vas se obračam,ker mi ni ničveč nič jasno....imam teden dni starega user posted image  in se polno dojiva...vse je bilo ok-do danes:desna je ok in normalno proizvaja mleko,leva je pa zgleda defektnauser posted image user posted image ....boli me cela joška,ampak najbolj okrog kolobarja...teče skoraj da ničuser posted image .....me pa tko boli,ko dam user posted image  gor,kot bi mi vse živce iz joškov vlekel skozi bradavice....je možno da se je kaj zamašilo?user posted image

nimam pojma kaj naj naredimuser posted image ....ko grem pod tuš mi iz obeh kaplja,ko pa se mali prisesa,pa nič in boli....pa ni krivo to,da nebi bil pravilno pristavljen,ker se dojiva z nastavki

dajte kakšen nasvet...zdej prazniva desno,ampak ponoči bo treba tudi na levo....grem pa zdele spiti kozarec piva če bo kaj bolje

< Sporočilo je popravil Čebel@ -- 23.3.2011 17:43:28 >

clock-img

23.03.2011, 17:46

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

pozdravljene!

na vas se obračam,ker mi ni ničveč nič jasno....imam teden dni starega user posted image  in se polno dojiva...vse je bilo ok-do danes:desna je ok in normalno proizvaja mleko,leva je pa zgleda defektnauser posted image user posted image ....boli me cela joška,ampak najbolj okrog kolobarja...teče skoraj da ničuser posted image .....me pa tko boli,ko dam user posted image  gor,kot bi mi vse živce iz joškov vlekel skozi bradavice....je možno da se je kaj zamašilo?user posted image

nimam pojma kaj naj naredimuser posted image ....ko grem pod tuš mi iz obeh kaplja,ko pa se mali prisesa,pa nič in boli....pa ni krivo to,da nebi bil pravilno pristavljen,ker se dojiva z nastavki

dajte kakšen nasvet...zdej prazniva desno,ampak ponoči bo treba tudi na levo....grem pa zdele spiti kozarec piva če bo kaj bolje



ja, čisto možno oz. je verjetno da se ti pripravlja k mastitisu. Glede nasvetov ti bojo bolj druge vedle kej več povedat, ampak mi je pa všeč naslov teme user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

23.03.2011, 17:48

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

O jej, me spominja na mojo bolečino izpred 6 let. Mislim da je mastitis. Kaj pa počutje in vročina, a je samo bolečina? Pri mastitisu sem fasala v eni uri vijolčno joško in 40 vročine.

Upam, da se ti uredi, sicer pa k zdravniku če tko fejst boli, naj ne bi med normalnim dojenjem.

clock-img

23.03.2011, 17:49

clock-img

Čebel@

pencil-img

16171

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

pozdravljene!

na vas se obračam,ker mi ni ničveč nič jasno....imam teden dni starega user posted image  in se polno dojiva...vse je bilo ok-do danes:desna je ok in normalno proizvaja mleko,leva je pa zgleda defektnauser posted image user posted image ....boli me cela joška,ampak najbolj okrog kolobarja...teče skoraj da ničuser posted image .....me pa tko boli,ko dam user posted image  gor,kot bi mi vse živce iz joškov vlekel skozi bradavice....je možno da se je kaj zamašilo?user posted image

nimam pojma kaj naj naredimuser posted image ....ko grem pod tuš mi iz obeh kaplja,ko pa se mali prisesa,pa nič in boli....pa ni krivo to,da nebi bil pravilno pristavljen,ker se dojiva z nastavki

dajte kakšen nasvet...zdej prazniva desno,ampak ponoči bo treba tudi na levo....grem pa zdele spiti kozarec piva če bo kaj bolje



ja, čisto možno oz. je verjetno da se ti pripravlja k mastitisu. Glede nasvetov ti bojo bolj druge vedle kej več povedat, ampak mi je pa všeč naslov teme user posted image

hm....pri hčeri sem ga dobila in spala 2 dni...danes so se začeli isti znaki(zeblo me je,zaspanost,...)user posted image user posted image

clock-img

23.03.2011, 18:39

clock-img

Čebel@

pencil-img

16171

evo mene od G.....začetek mastitisauser posted image .....še dobro da sem šlauser posted image ......sem dobila AB in sprej

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem