cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

1-mesečna ločevalna - 7. dan - OH

clock-img

03.06.2007, 10:45

clock-img

Anonimen

Danes je na vrsti OH. Zdajle bom s kolesom šibala v Mercator, da kupim testo za pizzo. Gor pa dam eno omako od Barille, pa še malo bučk bom naribala. Pa zeleno solato, ki mi je za zraven jedi z diete veliko bolj nasitna od paradižnika.

Tako. Jaz se držim v bistvu 100-odstotno. Hvala bogu. Vsaj zaenkrat. Ma moram shujšat, res.

clock-img

03.06.2007, 10:46

clock-img

total

pencil-img

4453

Splišni pridna si,jaz pa ne morem nikakor začet....user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

03.06.2007, 10:56

clock-img

ajna12

pencil-img

276

Zdravo!
Danes se vam paše jaz pridrožujem. Jaz sem na ločevalni že danes 14 dan, imam škrobni dan. Med tednom se držim, ob vikendih pa nekako 60%. Shujšala 4.5 kg, moram pa še kar okrog 10.
Upam, da nam bo skupaj res uspelo čim več.user posted image

clock-img

03.06.2007, 11:28

clock-img

Allia

pencil-img

251

Tudi jaz se ne držim, ker me vedno premaga švohost, niti ne lakota, ampak se pa zelo švoh počutim. Mi vedno sladko potegne.Ampak upam, da bom ta goljufanja zmanjšala in jih ukinila.Ma sej glavno da bo šlo počaso dol, potem pa tudi če bom več časa to izvajala.Jutri je pa sadni dan. Za kosilo bom pa najbrž kar omleto (vodo in PZ moko, kar brez jajca- bom videla kakšna omleta bo nastala)user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.06.2007, 15:20

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Tudi jaz se 100% držim do sedajuser posted image
danes bom jedla testenine z omako(paradižnikovo)
zvečer pa najbrž nič

Tut zaradi grla nimam prevelikega teka.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem