cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

1-mesečna ločevalna - 6. dan - Š

clock-img

02.06.2007, 15:29

clock-img

Anonimen

Tako. Danes je na vrsti škrob.

Ampak, ker smo mi bili na enem pikniku,  kjer je bilo v glavnem meso, sem jaz danes na beljakovinah.

V bistvu nimam nič slabe vesti, ker to je dovoljeno. Razen če bi bil vitaminski dan, potem bi ga zamenjala in ga imela naslednji dan, tako pa grem normalno jutri z OH dalje.

clock-img

02.06.2007, 18:43

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Jst pa sem za kosilo jedla pasulj brez mesa (ene tri žlice ). ker me močno grlo boli, in ne morem nič požirat.
Pa za večerjo bom jabček, zmiksan za lažje požiranje.

clock-img

02.06.2007, 18:56

clock-img

Anonimen

To imaš potem gotovo angino. Posebej če se zraven še kaj splošno slabo počutiš. Meni je v takem piemru že ene parkrat pomagal samo antibiotik.

clock-img

02.06.2007, 22:05

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hoj,

jaz sem pa danes tud grešila (spet). Jutri grem pa na pasjo razstavo, pa tam sigurno ne bo nič za jest razen kake pleskavice, tako da bom videla.

Moram se pa sedaj res vzet v roke, ker takole ne bo šlo več.user posted image user posted image
Če naredim skor vsak en greh, je potem to en kur....

Tako da od ponedeljka naprej se pa ne grem več tega goljufanja!!!!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem