cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

17.01.2006, 09:53

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

17.01.2006, 10:01

clock-img

mamči

pencil-img

1722

.Ampak kaj je potem to-kakšen obrambni mehanizem telesa,ko se boji da bo šel stran ves špeh,ki sem ga tako "lepo " gojila vsa ta leta?HELP!!!!!user posted image user posted image user posted image


Točno to !!!!!!!! Bo pa šlo dol, samo počasi pa ziher- pa tud gor ne bo šlo pol tako jitro.

clock-img

17.01.2006, 10:05

clock-img

Anonimen

Ja, v začetku gre hitro, ker gre menda predvsem za izgubo vode. Potem se pa ustavi in gre naprej počasi. Pri meni v bistvu sploh ni šlo, pa sem lahko hujšala po raznih dietah. Še zredila sem se pri eni, pa nisem nič goljufala.
Potem sem začela hujšati po 90-dnevni ločevalni dieti in sem shujšala 14 kg. Ful sem bila anvdušena in sem še. Bom ponovila dieto po treh mesecih premora. Moram še malo shujšat.

clock-img

17.01.2006, 10:16

clock-img

ma-ja

pencil-img

471

Samo vztrajaj, kile bodo spet šle dol. Napisala si pa zgodbo mojega življenja. Ampak se splača potrudit. Jaz si po ta novem zapnem hlače št. 38. Ne moreš verjet kako sem bila vesela. Redno pa telovadim in pazim na hrano (kombiniram OH in beljakovine - ampak dnevno, ne po 90- dnevni dieti).
Vsaj pri meni je ful pomembno gibanje. Dvakrat na teden hodim na eno malo dražjo telovadbo, ki pa res zaleže. Aerobika mi žal ne pride v poštev zaradi poškodbe medenice po porodu. Ta telovadba je pa super, pa ne bom delala reklame.
Druga pomembna stvar je pa vztrajnost. Jaz sem na tej prehrani že 4 mesece, shujšala sem 7 kg. Do idealne teže mi manjka še 3 kg. Vem, da manekenka ne bom, ker se tudi leta že malo poznajo, sem pa zadovoljna. Vse skupaj pa sem spravla skoraj 30 kg dol. Me ni za spoznat user posted image .


_____________________________

(1.3.2006)ITM 23,9, Teža 65,3 kg.
(8.3.2006)ITM 23,2; teža 63,5 kg.

clock-img

17.01.2006, 10:19

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

17.01.2006, 10:20

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

17.01.2006, 12:54

clock-img

petra a

pencil-img

2070

mene pa tudi nekaj zanima...tudi sama imam nekaj kil preveč, želim si shujšati, pa ne gre in ne gre, toda, ko mi uspe, kaj bo z "odvečno" kožo?!? user posted image

clock-img

17.01.2006, 13:04

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

17.01.2006, 13:25

clock-img

petra a

pencil-img

2070

super, hvala...tega sem se res najbolj bala

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem