cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

02.12.2005, 10:07

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.12.2005, 10:20

clock-img

rikica

pencil-img

294

Noben šampon ti ne bo pomagal!Tako pač je po porodu.Saj ti bojo novi zrastli,brez skrbi.Saj vem,da je ful bad ko vidiš da ti celi šopi izpadajo.Meni so tudi.Če pa se boš boljše počutla pa mislim,da se foltene kupi v lekarni.

clock-img

02.12.2005, 10:30

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.12.2005, 10:36

clock-img

mamči

pencil-img

1722

Sigurno, da izpadanja ni mogoče čist preprečit. Meni so po 1. nos. začeli izpadat pri 5mes. - v šopih!! Imam pa dolge lase in je zato zgledalo ras hudo. Mi je v naši lekarni svetovala Vichy DERCOS šampon + ampule.
user posted image user posted image  Izpadali so občutno manj. Bila sem zelo zadovoljna!
Sedaj sem 3.5 mes po porodu in ža dober mes. uporabljam šampon. Zaenkrat res ne odpadajo tako hudo in v šopih. Jaz sem z doseženim zelo zadovoljna, res pa je da zadeva ni poceni, ampak imaš pa npr. šampon zeeelo dolgo, ker je ful izdaten. Poskusi mpgpče samo s šamponom, če pa ti močno izpadajo pa je menda boljše, kar oboje.

clock-img

02.12.2005, 10:53

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.12.2005, 12:02

clock-img

tulifon

pencil-img

29

Poskusi z šamponom Neril od garnier-a.Men je pomagal.

clock-img

02.12.2005, 14:18

clock-img

urška

pencil-img

3136

jaz b ti tudi svetovala vichy

clock-img

02.12.2005, 21:42

clock-img

mišek

pencil-img

108

Jaz imam šampon in ampule od vichy (al kako se že napiše) in imam občutek da je boljše. Omenjeno uporabljam 1 mesec. Je pa zadeva draga, okoli 7000 tolarjev se mi zdi.


Lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem