cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

05.08.2005, 16:24

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.08.2005, 17:53

clock-img

Anonimen

Jaz sem bila na istem. Prvih 14 dni nisem jedla skoraj nič. Vendar je bil pri meni vzrok v rahli depresiji oz. poporodni otožnosti, ki jo dobi baje okoli 70% vseh mamic. Mogoče pa imaš to, pa niti ne veš? Nonstop sem jokala, se sekirala za bedarije, nisem smela dobiti nobene čestitke, pa sem že jokala. Ko je jokal Nejc, sem jokala z njim, češ, da mu ne znam pomagati. Težko mi je bilo karkoli dopovedat.

V glavnem, bolje bo.:rozica::rozica:

clock-img

05.08.2005, 20:39

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Pri meni je bilo isto-pa ni bilo nobene depresije, vrjetno hormoni naredijo svoje! Sam pol po kašnih 3 tednih pa se mi je zopet ofnal in sem jedla k :pujs: ! Ne sekiraj se...jaz sem 1 teden po porodu imela 16 kg manj-med nosečnostjo sem jih pridelala 22!

clock-img

05.08.2005, 21:29

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Tudi pri meni je bilo isto. Jaz sicer nisem jokala, tudi nisem bila brez apetita, ampak hrana mi enostavno ni teknila (druageč pa uživam v hrani). SEm se morala dobesedno silit.

To se mi je dogajalo nekje 3-4 mesece in tudi jaz mislim, da sem imela poporodno otožnost ali depresijo.

Ne skrbi teh primerov je res dosti, vendar določene ženske tega niti ne priznajo ali pa ne prepoznajo. Kdo pa je pred 10 leti govoril o poporodni depresiji?

Ko boš šla naslednjič h G in ti še ne bo bolje, mu to povej, naj ti ne bo nerodno, saj ti lahko samo pomaga.

clock-img

05.08.2005, 21:43

clock-img

mimica

pencil-img

354

Jaz sem se med nosečnostko zredila 20 kg. V bolnici je bila taka vročina, da skoraj nič nisem v sebe spravila razen vode, tako da sem prišla domov s 7 kg manj. Mislila sem, da bom doma lahko končno jedla, saj se bala za mleko, pa ni bilo nič drugače. Apetita sem imela 0. Sedaj, 2 meseca po porodu sicer jem malo več, a skoraj brez vsakega užitka. Edini užitek mi je sladoled, vse ostalo se prisilim da jem, da se ne bo potem poznalu na mleku. Tako da še moram sedaj shujšat le še 5kg in bom zopet na stari teži.

clock-img

05.08.2005, 22:17

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Pri meni je bilo isto, zredila sem se 9 kil iz bolnice sem šla s sedmimi manj, po enem tednu doma sem imela tri kile manj, kot pred nosečnostjo. Potem pa se mamica spočije, se navadi na tempo, pride apetit in je vse o.k. Za dojenje pa je najbolj važno, da veliko piješ.

clock-img

06.08.2005, 07:33

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.08.2005, 20:26

clock-img

Aljakop

pencil-img

262

jaz pa sem imela ravno obratni problem - jedla sem tudi kadar ni bilo potrebno. temu primerno sem se po porodu zredila za neverjetnih 18kg - in ja, imela sem pop.dep., ampak kg so ostali:((:((
jedla sem, pa jedla,jedla jedla..od živčnosti,od vsega..

clock-img

06.08.2005, 20:28

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Aljakop, to sem pa prvič slišala. No ja-očitno je vse možno.lp

clock-img

08.08.2005, 12:22

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

jaz še 1 mesec in 1 teden po porodu nimam nič apetita. Kil pa 1 manj kot pred nosečnostjo (med nos. pridelala 12). Brez kakih depresij. V porodnišnici in še 1t po tem mi hrana sploh ni imela okusa, zdelo se mi je, da jem žaganje. Tudi zdaj ni dosti bolje, edino sladoled mi paše, ostalo se silim.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem