cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

29.06.2010, 08:06

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

29.06.2010, 10:15

clock-img

sazi

pencil-img

5175

junijska bilanca - 0 kmuser posted image , tek na 2-3 dni, 7 km, 45 min

no, tak je plan in tako sem tudi v preteklosti tekla, zdaj mi pa sploh ne znese
ful sem utrujena in neprespana, ker naša 16-mesečnica ponoči žura, poleg tega me na teku "ovirajo" in obremenjujejo razni alergeni, zaradi karetih potem smrkam, kiham, si praskam oči in ušesa, pa še za službo zvečer delam, ker mi drugače ne zneseuser posted image

tole poletje bo očitno ostalo bolj na nuli, saj bom tudi z malima večino sama in ne bo priložnosti za tek - od jeseni dalje pa upam na reden tek

ostalim pa želim čim več pretečenih km, izgubljenih kalorij, dobrega počutja...user posted image

clock-img

29.06.2010, 13:19

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

junijska bilanca -  ne vem

Želja je 3-4x na teden, če mi uspe 2x do 3x je super. V povprečju pretečem 10km.
Moj cilj je 21km na Ljubljanskem maratonu.

clock-img

29.06.2010, 22:24

clock-img

Spark

pencil-img

1863

Junijska bilanca, katastrofa. Spravljam se že 2l tečt. Superge sem si kupila, dvakrat sem jih pa stestirala.
Tolažim se s tem, da se z otročki ta mesec veliko vozimo s kolesom po mestu. Vsaj nekaj.
Moj cilj je začeti s hitro hojo. pa upam, da mi s časoma zalaufa tek.

clock-img

30.06.2010, 14:56

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.07.2010, 09:49

clock-img

2violina

pencil-img

505

Še ena ki že od hladnih zimskih dni pridno teče. Včasih vsak dan, včasih kak dan ne. Vendar nikoli pod 5 km. Najraje tečem po progi, ki je dolga 11 km. To prerečem v ur. Tek me je tako navdušil (potegnil not), da sem tudi na dopustu vsako jutro ob 7 šla teč.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

01.07.2010, 11:34

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

18.07.2010, 21:01

clock-img

mojca75

pencil-img

1833

UUUU Auroraa,...mega tema. junijska bilanca - pojma nimam, kar nekaj, julijska 0 - ker je prevroče. Ma še ob 22h hajca k pr norcih, tako da ne vem kako bom.
Danes je bil idealen dan, pa nisem šla, .... user posted image ker sem lena rit. Se mi že pozna, ker ne tečem več. Prej sem vsaj 3x na teden, 5km, dobre pol urce, tam cca 35minut, 36... kukr je, odvisno od dneva.

Glede na to da nameravam oktobra na ljubljanski rekreativni tek, ...bi blo fajn, trenirat. AMpak trenutno je res prevroče. Zjutraj pa ni energije. Zjutraj ne zalaufam, preden ne jem, s polnim želodcem pa ne morem teči.

Javim kako mi gre.

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

clock-img

18.07.2010, 22:21

clock-img

lunca14

pencil-img

4037

Julijska bilanca teka cca 180 km,pretečem v povprečju 9,5 km na dan,ni ovira vročina,tečem zvečer okrog devetih.Je pa tek res ena velika droga,ko začneš ne moreš nehat.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

clock-img

18.07.2010, 22:37

clock-img

Maychi80

pencil-img

4

Hm, moja bilanca je pa na čisti nuli. Se že dva meseca spravljam, da bi si nove tekaške superge kupila, pa ko sem se zdaj končno enkrat v trgovino spravla, so pa bile razprodaje in so vse moje številke že pošle.

Sicer pa bi potrebovala partnerja za tek, ker se sicer ne bom nikoli zraven spravila. A je katera iz Miklavža, ki ima enake težave?

clock-img

19.07.2010, 08:49

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

19.07.2010, 08:50

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

19.07.2010, 08:57

clock-img

lunca14

pencil-img

4037

IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

Julijska bilanca teka cca 180 km,pretečem v povprečju 9,5 km na dan,ni ovira vročina,tečem zvečer okrog devetih.Je pa tek res ena velika droga,ko začneš ne moreš nehat.



lunca, vsaka čast user posted image pridna pridna pridna



.........hvala,hvala,hvala,no včeraj mi je ratalo prelaufat 11km,je blo fajn,ko ni blo soparine,za spremembo od prejšnjih dni.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem