cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

08.07.2005, 11:20

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.07.2005, 12:46

clock-img

viv_

pencil-img

9144

Meni je pa za umret, kadar ima dan imitacij:
- full dobro oponaša unga psa ki pri muppet showu igra klavir
- pa haryja iz nanizanke 3 kamen od sonca

Pa ful ima včasih dobre komentarje - tko pripombe na mestu, da crkneš od smega :)- pa mene zna na foro vršt... vedno me kej našopa.

clock-img

08.07.2005, 12:48

clock-img

ribica.

pencil-img

2165

Mene spravi v smeh to, da jaz njega spravljm v smeh. Mojim pripombam se včasih ful smeji in pol se smejim še sama.

clock-img

08.07.2005, 12:51

clock-img

Anonimen

Ko hoče nekja kupiti (kakšno igračo - tehnično robo) in me prepričuje, kako brez tega (npr. na koncu je bil kompresor) definitivno ne bova preživela in kako fajn zadeva je to. Jaz pa pojma nimam kaj je kompresor.:ups::ups::ups:

clock-img

08.07.2005, 13:01

clock-img

morskadeklica

pencil-img

891

Jaz sem se mu nasmejala danes ponoči, ko je vstal in šel pit. Medtem sem mu vzela "pouštr". Potem je prišel nazaj, se ulegel, spet vstal in nato skoraj minuto sedel na postelji, mu ni bilo nč jasno. Jaz sem se pa tako smejala (potiho), da so mi tekle solze. Potem mu je le vžgalo, da je prižgal luč in videl zakaj se gre.

lp:muca:

clock-img

08.07.2005, 13:26

clock-img

nenni

pencil-img

116

Moj je pa men najbolj cortkan in smešen, ko greva v Merkur in me prepričuje kako on res rabi tole mašinco in .

clock-img

08.07.2005, 14:27

clock-img

maruškaD

pencil-img

226

Ko v spanju govori in popravlja avte. Pol mi pa reče: "Dej mi primi tale šraufenciger" Jaz pa KAJ?!? In pol je tiho in spi naprej :) :)

Pa ko zaspi pred TV in ga kličem, sprašujem,... NIČ. Ko pa ugasnem TV - pa napol v spanju reče - "dej pust TV - gledam" :)-:)-

clock-img

08.07.2005, 15:20

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.07.2005, 20:55

clock-img

Bejba

pencil-img

1791

Men je pa moj najbolj smešen, ko kaj išče in zraven brunda ter še mene sprašuje, če sem kje vidla in potem oba iščeva, pol pa kr naenkrat, ko to stvar le najde reče: Bom zaenkrat kar tegale vzel, dokler unga ne najdem :)-:)-:)-. Jest se ob tem zmeri režim.

clock-img

08.07.2005, 22:23

clock-img

LARIKA

pencil-img

701

Ponavadi se meni dogajajo kakšne take zadeve da se on reži.
Zadnjič sem npr. v spanju govorila da naj me pusti,da hočem svojo posteljo. Pa me je :love: prepričeval da je to moja postelja, jaz pa da ne, da hočem svojo posteljo :)-. Seveda se je režal kot zmešan. Ali pa ko strežem stranke v spanju,..
Najbolj mi je pa smešen ko oponaša Tofa,.. ga full originalno oponaša :)- in se mu vsi doma režijo. Je full takih situacij,ampak te pam prav iztopajo :)-:)-

clock-img

08.07.2005, 22:27

clock-img

Joe

pencil-img

1321

Pri moji Jančiki mi je najbolj všeč, da je takšna živalca: če se močno razveseli, razjezi ali prestraši, resnično skoči v zrak. Če se razjezi, ponavadi skoči trikrat. Brez heca. :love::love::love::love::love::love::love::love:

clock-img

08.07.2005, 23:28

clock-img

Margareta

pencil-img

872



Joj men je pa najbolj smešno, sej ne vem če bi povedala, pa bom, ko pride iz pod tuša gol in če je fajn dobre volje, potem zna tako skakat, da pri tem lulčka zavrti:)-, nekako tako kot ventilator:bravo::bravo:

clock-img

08.07.2005, 23:33

clock-img

Joe

pencil-img

1321

:)-:)-:)-

clock-img

08.07.2005, 23:34

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

:)-:bravo::)-:bravo::)-:bravo::)-

clock-img

09.07.2005, 00:09

clock-img

polona2

pencil-img

2144

No, ja, Margareta je s svojim postom pokosila vse prejšnje...

Mene pri mojem partnerju zabava njegov smisel za črni humor in pa, kako prisrčno "trapast" zna biti, ko se s Hano igra, hecen pogled, ko skoraj dvometraš oponaša...ovčko, ali kaj podobnega.

clock-img

09.07.2005, 00:18

clock-img

Annny

pencil-img

4837

Margareta, ojej jaz sem bom kar na tla usedla in se smeeeeejaaaallllaaa:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

clock-img

09.07.2005, 03:27

clock-img

Anonimen

Lep pozdrav! :bravo::bravo::bravo:

Moj :love: me pa najbolj spravi v smeh takrat, ko je jezen zaradi kakšne stvari doma in potem poskuša biti "moški" in "glava družine."
Bolj, ko govori, kako bi nekaj moralo biti tako ali tako in bolj, ko mi to še kaže, bolj se smejim. Bolj, ko zraven maha z rokama ali preklinja, bolj se zvijam. Na koncu pa padem dol, ko me vpraša, zakaj za vraga se smejim, če pa govori o tako resnih, življenjskih stvareh... :)-:)-:)-

Ja, seveda... Življenjsko pomembno je, ob kateri ouri se odnese smeti in pomije posodo... Brez urnika za ta opravila bi nas pobralo... :)-:)-:)-

Pa-pa!

:bravo::bravo::bravo:

clock-img

09.07.2005, 10:59

clock-img

corfu

pencil-img

3829

Margareta!!!!
Crkujem od smeha:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:...kot ventilator:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem