cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

22.09.2008, 20:03

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

22.09.2008, 20:05

clock-img

Doll

pencil-img

1726

Občasne krvavitve so,še sploh pa na začetku

clock-img

23.09.2008, 14:00

clock-img

jajula

pencil-img

1191

pomoje to niti ne šteje kot M, jst sm mela skor cel prvi mesec po prvi inekciji krvavitve, potem pa nč več.

clock-img

23.09.2008, 19:59

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

28.09.2008, 16:47

clock-img

pepa6

pencil-img

323

Jaz sem dobila user posted image  14 dni po injekciji, in že 3 dni ful krvavim, pa kolki me ful bolijo, dojke,cela hrbtenica. Povem naj, da si mleko izbrizgavam, ker se mala noče več dojit, sicer pa sama že delam 3 dni, ker moram končat pripravništvo. Otrok je star 10 tednov.

clock-img

28.09.2008, 21:11

clock-img

amaya

pencil-img

4434

IZVIRNO SPOROČILO: pepa6

Jaz sem dobila user posted image  14 dni po injekciji, in že 3 dni ful krvavim, pa kolki me ful bolijo, dojke,cela hrbtenica. Povem naj, da si mleko izbrizgavam, ker se mala noče več dojit, sicer pa sama že delam 3 dni, ker moram končat pripravništvo. Otrok je star 10 tednov.



ajoj user posted image

zakaj pa delaš? puca, sej ti nisi niti k sebi prišla še od poroda. Pa kakšno pripravništvo, sej si na porodniškiuser posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

clock-img

02.10.2008, 15:22

clock-img

pepa6

pencil-img

323

Ja pa še v intenzivni delam, tak, da pridem mrtva domov. Nimam časa niti pit, niti jest. Poleg tega bi mogla it k dr. po Tametil, ker mi ga je zmanjkalo, ampak problem je v tem, da dr. dela dopoldan, jaz pa ne morem it k njemu po te tablete.Ko bi se našla ena, ki ne rabi teh tbl., da bi mi jih odstopila. Spim pa kolikor lahko.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem