cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

14.11.2007, 22:26

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

15.11.2007, 08:01

clock-img

Olivija

pencil-img

2194

Sprašuješ verjetno za pilates med nosečnostjo. Jaz sem hodila prve štiri mesece brez težav. Tako mi je tudi svetovala vaditeljica. Potem pa samo še orbitrek in telovadba za nosečnice.

clock-img

15.11.2007, 12:43

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

18.11.2007, 18:13

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.12.2007, 15:00

clock-img

mm28

pencil-img

1

hej punce!

jaz sem v 5 mesecu  in hodim na pilates v LJ. Res, da ne hodim na organizirane vadbe, ampak imam individualne ure. Delam pa na reformerju in z žogo. Na organizirane ne hodim pa za to, ker so tiste blazine tam smrdljive, pa tudi zaradi higiene same - dvorane in garderob.

Jst se ful dobro počutim, še posebej zato, ker krepim mišice in zato po porodu ne bom imela težav s povešeno kožo. pa tudi veliko hitreje si nazaj v formo. Sem kamor hodim mi je fajn še to, ker imam na voljo plavalni in masažni bazen (to imam že kar všteto v ceno), pol pa če hočeš imaš še masaže ...
moram rečt, da zelo uživam v nosečnosti (fajn ginekologinjo imam in me je dala kar predčasno porodniško) in zato mi je super, ko sem grem dopoldne malo "pocrkljat" (in pocrkljat mojo Brino).

če pa katero kej več zanima, pa naj me kontaktira (ne mislim tukaj delat reklame) ...

Lp,Mojca

clock-img

25.03.2008, 09:57

clock-img

28nina

pencil-img

15

Živjo vsem!
Sem novopečena srečna nosečnica in prav tako hodim na pilates. A res s tem ni nič narobe, saj je cel kup pretegovanja in stiskanja trebuha? Ker telovadim trikrat tedensko in grem vsak dan na dveurni sprehod (zasluga moje "prvorojenke" bokserka), pa tega ne bi rada opustila.
Lp


_____________________________

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ Nina

clock-img

25.03.2008, 18:05

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.04.2008, 19:55

clock-img

katja_p

pencil-img

2476

Mene zanima, kako je s to telovadbo. Dokler nisem zanosila, sem hodila na step aerobiko in na orientalske ter salso in odbojko. Zdaj me pa samo za step skrbi - trebišnjaki pa velik skakanja in to. Pa sem si rekla, da bom šla raje na pilates. Vsaj v prvih mesecih- nekje do 4. Pol imam pa namen it na telovadbo za nosečnice.

Kdaj ste pa ve začele hodit na telovadbo za nosečnice? Od katerga meseca dalje je to fajn? Oz. kdaj je fajn nehat s pilatesom?

lp

clock-img

01.04.2008, 20:08

clock-img

živa

pencil-img

2366

Jaz sem na pilates hodila do zadnjega meseca nosečnosti. Nekje vaditeljice prilagajajo vaje nosečkam. Npr. tu, meni je (bilo) super: www.fitmami.com.

Lp,

živa

clock-img

11.05.2008, 15:43

clock-img

XZY75

pencil-img

28

clock-img

23.05.2008, 19:02

clock-img

brinica

pencil-img

28

Mene bi pa zanimalo kje točno se da v Ljubljani it na kako fajn vadbo pilatesa za nosečke? Počasi tonem proti tretjem mesecu in spet se me loteva utrujenostuser posted image in kmalu bom samo še user posted image in user posted image in user posted image .
Pred nosečnostjo sem bila precej aktivna, zdaj me pa ubija kronična utrujenost. Doma imam več CDjev in knjige z vadbami, samo mi brez skupine ne bo ratalo vsaj dvakrat tedensko vadit.

user posted image

clock-img

16.06.2008, 15:04

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

04.07.2009, 16:47

clock-img

Oren

pencil-img

258

Jaz sem pilates že reno delala pred nosečnostjo. Ko pa sem zanosila pa sem si kupila knjigo Pilates pregnancy, kjer piše da je pilates daleč najboljša vadba za nosečnice. Vaje so opisane tako da jih prilagodiš pač v katerem trimestru si. Sama delam pilates tako da spravim skupaj kake tri urce na teden in se počutim super.

clock-img

10.07.2009, 09:37

clock-img

Zofy

pencil-img

2416

Pilates za nosečke in mamice v LJ je v:
- Pilates centru v centru LJ na Wolfovi,
- fit mami www.fitmami.si
- ŠD Sonce v Šiški na Celovški v stavbi od zavarovalnice Tilia http://www.sunshine.si/

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.

clock-img

18.10.2010, 13:13

clock-img

Kalejdoskop

pencil-img

14

www.fitmami.com v Vižmarjih je super. Vadba je posebej prilagojena za nosečke, inštruktorice so super.

Toplo priporočam!

_____________________________

Danaja, aprilčica 2006
Tristan, levček 2008
Pa še en sonček v aprilu 2011

clock-img

07.03.2011, 09:03

clock-img

aybri

pencil-img

32

Fitmami je res super....hodim 2krat tedensko v Vižmarje in se v 6. mesecu suuuuper počutim!

clock-img

27.02.2012, 11:59

clock-img

IvaSem

pencil-img

5

Tudi jaz razmišljam o pilatesu, vendar še iščem lokacijo. Dekleta, nekaj em zanima: ali moraš biti pri pilatesu nujno bos, ali imaš lahko obute kakšne balerine, npr takšne: http://copati.si/izdelki/balerine/82/balerine_vijolicne/? Ali moraš imeti blazino s seboj, ali jo dobiš tam? Hvala vsem!

clock-img

07.03.2012, 22:58

clock-img

Mimona29

pencil-img

187

... poslusaj svoje telo, ti samo pove kaj je dovoljeno :)

clock-img

14.03.2012, 10:08

clock-img

Alenčicaa

pencil-img

41

meni so tudi v cetrtem mesecu nosecnosti odsvetovali pilates user posted image . mogoce tudi zato, ker takrat to se ni bilo tolk razsirjeno.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem