cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

13.03.2007, 07:03

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

13.03.2007, 07:17

clock-img

tinkav

pencil-img

88

dobro jutro punce,ne boste verjele,ampak danes zjutri sem se sla vagat in sem shujsala 2,2kg!!!!!!!juhu tako sem vesela in ful mam volje za nadaljevat!!!!!!!

clock-img

13.03.2007, 07:19

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

13.03.2007, 07:29

clock-img

cincin

pencil-img

100

Dobro jutro!
Jaz bom pa verjetno kar zamenjala B in Š dan, ker sem včeraj ful pozno zvečer prišla domov, pa nisem imela časa kaj pripravit  ne zase ne za otroke za danes, tako da sem kar dala že kuhan ričet iz zamrzovalnika. Verjetno bom tudi jaz danes kar ričet brez mesa, jutri pa meso. Upam da ne bo kaj preveč narobe če zamenjam.
Pa bravo za izgubljene kg. Jaz se do četrtka ne bom tehtala.
Lp.

clock-img

13.03.2007, 08:04

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Jutro!

Meni je tudi beljakovinski dan najljubši. Danes bodo pri nas čevapčiči in paradižnik (ste mi lušte naredile in sem ga danes kupila). Za večerjo pa pol manj. Aja, pri kosilu bo zraven še kos kruha.

Sem se tudi jaz stehtala in mi danes kaže - 3,8 kg. Sem full zadovoljna, ampak pričakujem, da se bo minus pomanjšal, ker je včeraj bil sadni dan in mi kaže manj. No, ampak upam, da bo v četrtek toliko.

clock-img

13.03.2007, 09:02

clock-img

tea

pencil-img

549

Se še jaz pohvalim- imam 2,3 kilogram manj kot na začetkuuser posted image . Še enkrat toliko, pa bom gotova. Pa tudi telovadit sem mal začela. Danes sem šla v klet iskat rolerje, pa so čisto brez premz, tako da moram najprej to uredit. Pa tako lepo vreme je in bi blo super za rolat. Pa kdaj drugič. Aja, jedla bom pa tole:
Z: 2 jabolki
K: piščančji zrezek+ blitva+solata
V:solata
Vsem skupaj user posted image user posted image user posted image  za izgubljene kilograme!

clock-img

13.03.2007, 11:35

clock-img

mojca75

pencil-img

1833

ojla zvezdice,

sem glih iz aerobike, laaaačna,... bom pojedla še eno banano, za kosilo pa hrenavke in solata, za kosilo pa pol manj.

aja hrenavke zato ker je taaaak lep dan pa bova s princeso leteli z vozičkom ven takoj ko vstane!user posted image

aja, vagala se ne bom do četrtka!!!! Zanalašč!

< Sporočilo je popravil mojca75 -- 13.3.2007 11:36:01 >

clock-img

13.03.2007, 14:13

clock-img

Lara28

pencil-img

628

Pozdravček!
No jaz sem že imela kosilo - danes že ob tričetr na dvanajst. Moj migec je ravno takrat šel spat in sem si v miru privoščila šampinjone z jajco in paradižnikovo solato. Zdaj bom še juhico spila, ker se je šele zdaj skuhala, za večerjo bom pa mogoče kurji hrbet obrala in kako solatko zraven. Meni kaže tudi že blizu -2kg, sem se včeraj vagala.
NO lepo se imejte.

clock-img

13.03.2007, 21:23

clock-img

bonika

pencil-img

142

bravo vsem ki ste že izgubile kilograme!user posted image
jaz se do četrtka ne bom nič tehtala, ker sem bla prejšni teden ful razočaranauser posted image , ker mi ni šlo še nič dol. upam da bo zdaj pokazalo kaj manj, čeprav se počutim še vedno kot tritonkauser posted image . a je mogoče narobe to, ker ne jem vsak dan ob isti uri, tako piše v knjigi, da se moraš držat urnika, samo jaz ne morem vedno met kosila ob 12h, zarad službe, tako, da imam kosilo enkrat med 12. in 15. uro, potem se pa držim, da na B dan moraš met najmanj 4 ure do naslednjega obroka, na Š in OH dan 3 ure in na Vitaminski dan 2 uri. ne vem kaj delam narobe, bom pa še naprej vztrajala in se borila skupaj z vami.

moj današnji jedilnik:
Z: 2 banani
K: 2 piščančji nabodali+solata
V: pol kosila

clock-img

13.03.2007, 22:24

clock-img

simanej

pencil-img

91

Lep pozdrav zvezdice, čestitke za izgubljene kilograme, jaz sem se čez vikend malo pregrešila, vendar od ponedeljka spet veselo na delo. Danes jedla sadje, meso z žara in zelenjavo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem