cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

  
clock-img

10.03.2007, 21:07

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

10.03.2007, 21:10

clock-img

Anonimen

bagi, drži se! user posted image
bolje tako ot da bi bilo v najslabšem primeru z otročkoma in s tabo kaj zelo zelo narobe! čas bo pocelil rane!

clock-img

10.03.2007, 21:12

clock-img

jooly

pencil-img

932

Redko ostanem brez besed, ampak ....lahko pa jokam s tabo. V tem trenutku ne morem druzga user posted image

clock-img

10.03.2007, 21:13

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

ojoj, bagiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

10.03.2007, 21:13

clock-img

Anonimen

Ojoj......to je pa hudo user posted image .

Ne vem, kaj naj ti rečem, ker česa takega nikoli nisem preživljala....Drži se user posted image

clock-img

10.03.2007, 21:15

clock-img

Anonimen

Oh BAGI, moje iskreno sožalje.user posted image Upam, da ti bo najhujša bolečina čimprej popustila. Sploh pa sem brez besed. Saj ne vem, kaj bi te potolažilo... Mislim nate in hudo mi je s tabo.user posted image

clock-img

10.03.2007, 21:16

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image  user posted image user posted image

clock-img

10.03.2007, 21:17

clock-img

mamči

pencil-img

1722

Bagi zelo mi je žal, da te je to doletelo. Drži se user posted image .

clock-img

10.03.2007, 21:18

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ostala sem brez besed

clock-img

10.03.2007, 21:18

clock-img

til

pencil-img

574

Joj Bagi res ne vem, kaj naj rečem, ker vem kako je ( v 24. tednu rodila mrtvo punčko) vsaka beseda se ti zdi izguba časa. Lahko te samo toliko potolažim, da s časom bolečina zbledi ostane pa vedno spomin. Glede na to, da si mogla narediti splav pa ne krivit sebe vsaka slaba stvar je za nekaj dobra lahko bi se zgodilo marsikaj kot si že malo omenila nosečnosti skoraj zagotovo ne bi speljala do konca in možnosti za preživetje so zelo majhne sploh če sta dva in v tvojem primeru je bila to zame pametna odločitev saj nikoli ne veš kako je pri prezgodaj rojenih otrocih nekateri na intenzivni samo čakajo in se iz dneva v dan sprašujejo ali bo vse uredu z user posted image  in ali bodo sploh preživeli.

Uživaj s svojimi otročki, ki so ob tebi tvoja angelčka pa sta ti sigurno oprostila in ti bosta zagotovo pomagala ob tej izgubi. Drži se!

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

clock-img

10.03.2007, 21:18

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

Nimam besed,verjemi,da je boljše zdaj,kot pa čez nekaj mesecev.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

10.03.2007, 21:19

clock-img

Felicity

pencil-img

4257

 
Iskreno sožalje. user posted image user posted image user posted image

Hudo mi je, da moraš to prestajat. Drži se.user posted image

clock-img

10.03.2007, 21:22

clock-img

lex

pencil-img

6532

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

clock-img

10.03.2007, 21:24

clock-img

anajmad

pencil-img

2780

Te razumem in vem kaj si prestajala. Hudo mi je zate,za tvojo družino in za tvoja angelčka.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

clock-img

10.03.2007, 21:27

clock-img

Slončica

pencil-img

576

Zelo hudo mi je ko slišim take stvari.user posted image
Mislim na tebeuser posted image

clock-img

10.03.2007, 21:28

clock-img

Anonimen

Resnično mi je hudo,Bagi,ko berem te tvoje besede.user posted image

Vrjami,da je to,kar si storila,edino prav.Čeprav je ravno ta vera sedaj najtežja.
Jokaj,kriči,...pusti si žalovati in stisni v objem tista dva srčka,ki sta že ob tebi.

Zelo mi je žal zate in za tvoji pikici-naj sedaj počivata med angelčki!

clock-img

10.03.2007, 21:33

clock-img

Anonimen

To je bil najbolj human izhod. Upam, da bolečina čimprej mine. Objami svoje fante in jih poljubčkaj. Rabijo te, mamica.

clock-img

10.03.2007, 21:34

clock-img

Miška76

pencil-img

365

Bagi zares mi je hudo zate, moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image , tudi moji sestrični je v torek umrla dojenčica, rok poroda je imela 11.3.2007, vendar ta dan zanjo nikoli ne bo obstajal user posted image user posted image user posted image . Danes so jo pokopali v družinskem krogu.
Obstaja forum www.solzice.com, kjer se lahko pogovoriš z mamicami,ki imajo podobne izkušnje.

clock-img

10.03.2007, 21:35

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Hudo mi je.
Prepričana sem, da sta se pravilno odločila.

clock-img

10.03.2007, 21:36

clock-img

F*S*M

pencil-img

1034

Joj Bagi tako mi je žal, solze mi povzijo po licu, tako sem se veselila zate, zdaj pa ta šok, vem, da je hudo, ampak daj si duška, vem, da moraš sedaj nekaj časa počivati, potem, pa pojdi v gozd in se zderi. Prižgi svečki za tvoja dva angelčka in jih pusti oditi, le tako bo bolečina popustila.

Važno je da imaš podporo partnerja in da ti tvoja dva roginčka polepšata vsak dan, čeprav z raznimi norčijami.

Punca drži se. Mislim na vas.


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

clock-img

10.03.2007, 21:38

clock-img

total

pencil-img

4453

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bagi drži se in objemi svoja dva fantka.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

10.03.2007, 21:48

clock-img

Anonimen

Bagica....če bi lahko bi te objela, jokala s tabo....upam, res upam, da boš znala s to izgubo živet in da si ne boš očitala. Nikoli.
Bolje je tako - je slaba tolažba, najslabša, sploh v trenutkih ko srce takooo boli, da ne veš ali bo zdržalo še kak udarec ali ne...ampak...rada bi rekla bo bolje. Morda bo...spominjala se jih pa boš. In vedi pikice so vedno tam. In odpuščajo. Boli pa vseeno.
Drži se in ko bo najhuje - objemi svoja dva fanta - njiju še imaš. In moža, tudi njega imaš - nasloni se nanj, zato je tam.

Pa še eeeeeeeeeeeeeeeeen velik user posted image .

Pišuka, pa sem verjela v srečne konce...

clock-img

10.03.2007, 21:56

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Bagi...tako zelo hudo mi je zate. Drži se.

clock-img

10.03.2007, 21:56

clock-img

tulip

pencil-img

917

Hudo je, če moraš sprejeti težko odločitev, vendar je bila glede na okoliščine verjetno najbolj racionalna in humana.... življenje žal prinaša tudi take stvari.
Oprosti si, oprostita si in živita naprej.
Naj vasuser posted image varujejo.
Verjamem, da bo za vašo družino še veliko srečnih dni!user posted image user posted image user posted image   

clock-img

10.03.2007, 21:58

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Napravila si edino in najbolje, kar si lahko. Ne očitaj si, ker si to naredila iz najbolj nesebičnih razlogov...

_____________________________

ROŽICA

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem