cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

01.10.2006, 15:02

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.10.2006, 15:06

clock-img

Petraa

pencil-img

1205

Zakaj pa tako hodiŠ Zradi šivov al kaj ?
jaz sem normalno hodila,pa sem bila šivana zelo veliko,tako da ti ne vem pomagat

clock-img

01.10.2006, 18:02

clock-img

najina pikica*

pencil-img

993

tut jst nism imela po porodu nobenih problemov s hojo user posted image pa sem se med nosečnostjo pri hoji zeloooo zibala oz hodila račje user posted image ,misl da je to zgol razvada....

clock-img

01.10.2006, 20:17

clock-img

jazz

pencil-img

1014

Jaz nisem hodila kot račka,sem pa še potem ene dva mesca ritnice skp držala,za vsak slučaj da mi ne bi kaj ven padlo...saj se odvadiš!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lep pozdrav! K

clock-img

01.10.2006, 23:41

clock-img

Sonrisa

pencil-img

604

Jaz sem kar lep čas racala - najprej zaradi hemoroidov, potem pa še zaradi šivov. Ampak je minilo. user posted image

clock-img

02.10.2006, 20:37

clock-img

Marelica

pencil-img

1176

Ne vem, če je to res od šivov, ampak gre bolj za zrahljane medenične vezi, kot posledica porajanja. Jaz tega sploh nisem opazila v bolnici ampak prvič, ko sem med potjo domov zavila po en ekspres nakup v trgovino. Madona, sem se prav ustrašila, da bom samo še tako racala. Samo niti ne vem, ali to tudi drugi opazijo, ali pa je samo tak občutek. Nimam pojma, kdaj je minilo, ampak je... tako da Soncica, brez skrbi, da ti ne bo prešlo v navadouser posted image .

clock-img

03.10.2006, 18:26

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem