cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Žitne kašice, ki ne vsebujejo adaptiranega mleka

clock-img

10.03.2006, 11:25

clock-img

taja05

pencil-img

13

Pozdravljeni!

Imam eno vprašanje in sicer, katere žitne kašice ne vsebujejo adaptiranega mleka?

Hvala!

clock-img

10.03.2006, 11:27

clock-img

mojcapr

pencil-img

457

Nekaj jih je od Milupe, drugače pa Podravka in ... Preberi na škatli.
Lep deževen dan

clock-img

10.03.2006, 11:29

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

ALNATURA.  dobis jo v DM-u. suuuuuper kasice brez dodatkov.. 

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

10.03.2006, 12:19

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Praviloma je atko, da tiste , ki naj bi se mešale z mlekom!!!! Tiste pa, ki se mešajo z vodo, vsebujejo adaptirano mleko!

clock-img

10.03.2006, 12:21

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Na teh Alnaturinih kasicah pise, da se lahko pripravijo tudi samo z vodo. Lahko pa si mama tudi izcrpa mleko (v primeru, da ga ima) in doda kasicam. Morda bi bilo vredno poskusiti tudi zmesati s kaksnim naravnim sokom.

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

10.03.2006, 13:59

clock-img

PBJ

pencil-img

2189

Če je otrok alergičen na KM, potem pridejo v upoštev Alnatura kašice, ki se res dobijo v DM-u: npr. Alnatura (Hirse brei-prosena kaša, Reisbrei- riževa kaša, ki je tudi z jabolkami in hruškami) Te so brez glutena, brez mleka in brez sladkorja. Piše na škatli.
Nekaj ima tudi Milupa: npr. 7-korn po 6.m. Vse piše na škatlah.
Sem že gledala tudi druge kašice brez adaptiranega mleka, ampak je vmes čokolada, ki pa  vsebuje mleko.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

clock-img

12.03.2006, 13:43

clock-img

coco

pencil-img

112

Ostale mamice so že veliko povedale, jaz ti lahko dodam še to, da boš lažje našla Milupine kašice brez mleka. Do zdaj sem opazila, da so to tiste ki so v svetlo modrih škatlah - za vsak slučaj pa še preveri da na njih piše "milchfrei".
Pa dober tek!
lp, coco

P.S.Sama imam pa namen še sprobati Bebi žitno kašico z gozdnimi sadeži, saj v sestavinah ni vidno da bi vsebovala mlečne izdelke (čeprav pa ne piše da so brezmlečne (?!) - bomo videli!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem