cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

športni modrček

clock-img

10.06.2007, 00:37

clock-img

petrinja

pencil-img

440

Ker je minilo že 6 tednov in imam dovoljenje G, da lahko malo začnem z vadbo, me zanima tudi tek-sicer lepo postopoma in v meji normale, a bi rada dobila dober športni modrček za podporo, ker namreč še vedno dojim, in so moje prsi res težke.

Hvala za vse info.

clock-img

10.06.2007, 01:30

clock-img

Miška76

pencil-img

365

Petrinja , jaz ti priporočam, da si modrce za dojenje naročiš kar prek kataloga www.otto.si, ker imaš res veliko izbiro. Lahko pa greš v Emporium,pa še malo tam prečekiraš.L.P.

< Sporočilo je popravil Miška76 -- 10.6.2007 1:33:51 >

clock-img

10.06.2007, 19:53

clock-img

sazi

pencil-img

5175

najbrž nisi spraševala za modrce za dojenje ampak za šport; jaz sem si kupila enega res dobrega - močen, široke naramnice in za normalno ceno od Beti, ko so lani imeli hude razprodaje, sestri sem ga pa kupila od Palmersa - je bil zelo kvaliteten, ampak tudi zelo drag

clock-img

21.07.2007, 23:09

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

22.07.2007, 21:59

clock-img

ancka1

pencil-img

772

Jaz sem si ga kupila v Lisci. Zadovoljna. user posted image

_____________________________

29.4.2007 nas je razveselil najlepši deček.

clock-img

22.07.2007, 22:13

clock-img

Putka

pencil-img

3105

petrinja, sem si ga na Triuphovi strani izbrala, pa v Modiani (Mercator Šiška) naročila. So mi ga pri uvozniku naročili, pa poklicali ko je prišel. Bil je pa ene 30€. Aja, pa ni nujno, da ga vzameš, če ti ni prav naprimer. Sem ful zadovoljna, udoben, takoj se posuši, perem v stroju...

Poglej si jih tukaj

Imam pa Powermove, baje je tudi High Performer super za več opore.

clock-img

23.07.2007, 09:30

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Jst mam Triumphovga, kupljenega v Nami Ljubljana, cena 40 evrou, mam pa velikost 85D



jaz sem s triumphovim ful zadovoljna, poglej najprej v outlet, so jim imeli ornk cenejse.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem