cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

šivi "zategujejo"

clock-img

16.06.2005, 19:53

clock-img

SU

pencil-img

919

Med porodom sem bila prerezana! Zdaj je od tega "že" 2 meseca in vsake toliko čutim en tak čuden občutek-kot bi mi šivi "zategovali".:zmeden2:
Ena mi je celo rekla, da te potem celo življenje "opominjajo", da so tam ( ob slabem vremenu, ipd. ):zmeden2: ...A je tko tudi z vami?? Rana je sicer zelo lepo zaceljena in nisem imela s šivi nič problemov! LP, Saša

clock-img

16.06.2005, 20:57

clock-img

mika

pencil-img

6485

Ja ,jaz sem tudi že 6 mesecev od poroda in ko se vsedem in če se naslonim na trtico, me 'zategne'. Moja prijateljica je rekla, da tudi še vedno čuti, pa je rodila pred štirimi leti.

clock-img

16.06.2005, 21:05

clock-img

dejčka2

pencil-img

302

Mene šivi srbijo, kadar je slabo vreme.:(:zmeden2:

clock-img

16.06.2005, 23:05

clock-img

andrejaz

pencil-img

1347

Meni šivi nič ne zategujejo, samo včasih me srbijo. Bom pa pozorna če tudi mene srbijo, ko je slabo vreme.

clock-img

17.06.2005, 14:02

clock-img

Golobček

pencil-img

514

Je že minilo dve leti od poroda pa še vedno čutim šive ko se pripravlja slabo vreme. Tudi to moramo prestati - saj smo ženske a ne ?

clock-img

22.06.2005, 22:02

clock-img

TaRe*

pencil-img

1401

Mene je sedem let zategovalo,pa še vremenoslovka bi lahko bila v tem obdobju.:sloncek:
Pri drugem porodu pa sem se strgala po starih šivih in so me lepo nazaj zašili,zdaj pa ne čutim nič več...no včasih samo malo,malo skeli..:zmeden2:

clock-img

22.06.2005, 22:11

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

kr sprijazni se :)-

jaz jih čutim še po 8 letih in pol :(

clock-img

23.06.2005, 09:34

clock-img

Anonimen

:zmeden2::zmeden2:no jaz šivana nisem nikoli bila..slišala pa sem ženske ko so se pogovarjale,da pomaga masiranje presredka z olivnim oljem,da ponovno pridobi elastičnost...masiranje je dobro pred in po porodu.

clock-img

30.06.2005, 00:18

clock-img

lelaval

pencil-img

7882


Jaz jih po 8 letih tudi še čutim. Zdaj, ko imam pa še sveže (3 tedne stare) pa bo itak šlo dalje naprej - napovednica za spremembe vremena.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem