cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

šiv po CR

clock-img

09.01.2006, 16:09

clock-img

Anonimen

Tiste ki ste imele CR, ali ste uporabljale kakšno kremo zato, da je brazgotina od šiva zbledela? Sama imam predel okoli šiva še vedno precej trd in  tudi zatrdlino pod samim šivom, pa me zanimajo vaše izkušnje glede tega.

LP

clock-img

09.01.2006, 17:10

clock-img

mamči

pencil-img

1722

Sicer sem rodila 2x - ampak ne s CR. Vem pa, da pomaga masaža npr. z mandljevim oljem ali oljem šentjanževke, ki mehča brazgotino in s tem pripomore k lepšemu izledu le-te.

clock-img

09.01.2006, 18:19

clock-img

Anonimen

3x sem rodila s cr, pa nisem nikoli uporabljala nobene posebne kreme ali kaj podobnega. Po drugem je res malo dlje trajalo, da je brazgotina zbledela in se omehčala, sedaj po tretjem pa je že vse ok, pa je ot tega 5 mesecev.

clock-img

09.01.2006, 18:21

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Pri meni je rezano drugič, pa imam po 2,5 mesecih vse v redu. Nisem pa nič mazala, samo takoj po porodu sem nekaj časa pridno spirala večkrat na dan.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

09.01.2006, 23:52

clock-img

KODA

pencil-img

4015

2X sem imela c.r,pa se nisem z ničemer mazala.Rana je sčasoma sama od sebe zbledela.Me ne moti.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

10.01.2006, 07:43

clock-img

dory

pencil-img

8852

Jst sem mela contrakel....mazala se nisem redno, danes leto pa pol po CR siv skorajda ni vec viden :)

clock-img

10.01.2006, 07:52

clock-img

Mina1

pencil-img

3638

2x sem rodila s CR in obakrat sem mazala prav s kremo za šive oz. brazgotine. Imam kar lepo zaceljen šiv oz. rez in glede na to, da so 2x zarezali, ni panike.

Škoda, da teh stvari okoli CR ne delajo lasersko (razen seveda, če ima močne zveze in tako), ker potem se sploh nič ne bi videlo.

Šiv se vidi in se vedno bo, vse je odvisno tudi od kože in kako so rezali in potem zašili. Nekaterim mamicam ostane grda brazgotina, ampak tako pač je.


_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

clock-img

13.01.2006, 14:08

clock-img

mujcek

pencil-img

931

Jaz sem 6 tednov po porodu in imam tudi tisti predel trd in koža se mi zdi bolj občutljiva, pa tudi zaceljeno še ni (krasta). Nisem pa z ničemer mazala!!

clock-img

13.01.2006, 14:17

clock-img

Emm

pencil-img

181

Ne jst si tut nisem z ničemer mazala in 1 leto po porodu z CR je samo še črta in spomini na trenutek, ki mi je za vedno zaznamoval življenje in podaril nasmešek na obraz.user posted image

clock-img

13.01.2006, 15:32

clock-img

cuma

pencil-img

1983

Jaz sem imela CR pred 6 tedni. Rana se mi je zacelila že v porodnišnici, tako da sem bila brez gazice že drugi dan. Predel okoli oz. tik pod šivi je še malo trd, me pa nič ne moti. Nikoli si nisem mazala brazgotine, res pa je, da so me zelo lepo zašili in je verjetno zato čisto tanka in neproblematična.user posted image
Lp cuma

clock-img

20.01.2006, 19:11

clock-img

rumena

pencil-img

148

Jaz pa si mažem s kremo Contratubex in se mi zdi uredu, čeprav se verjetno prav tako lepo zaceli, tudi če si z ničemer ne mažeš. Odvisno od kože in šivov.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem